Husaria

Pełna wersja: Biuletyn o stanie klanu #27 "Pancerni i nie tylko"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No i nastał ten sądny dzień, gdzie w końcu nikt nie zawracał przez ostatni miesiąc gitary i można było w spokoju od latania helkami, jeżdżenia Strykerami i picia porannej kawy zapisując się na mecze można było popełnić ten zacny dokument. Wiem, że wszyscy na niego czekacie, bo przecież nie możecie się doczekać aktualizacji o tym, co się tutaj u nas działo ostatnimi czasy.


Także long story szort, przybyło nam bardzo dużo rekrutów, trochę ludzi umarło bo zostało zasypanych wapnem albo sami się zasypali, chociaż mało ich było. Ozło z Tomporkiem zabijają w boty i beteerki na Altis, a my dobrze się bawimy ich słuchając.


Berni prowadził wspaniałe treningi, gdzie uczyliśmy się symultanicznie strzelać w górną płytę strykera w prawie 20 osób na jednym treningu.


[Obrazek: MwxRmJj.png]


Potem Berni prowadził super trening, gdzie jeździliśmy pojazdami i strzelaliśmy do siebie. Normalnie takie bitwy pancerne, które pozwoliły nam bardziej się skoordynować, pokazać zarówno młodym narybkom jak powinna wyglądać współpraca załóg pojazdów, a starym wygom, że młodzież też potrafi dobrze strzelać i jest w niej potencjał. Wygrało jednak doświadczenie i umiejętności starych wyg, ale takie treningi będziemy kontynuować na pewno!

[Obrazek: FRuE1Ef.jpg]


No i nie zapomnijmy o tym, że pierwej był trening ogólny z pojazdów, gdzie zostały omówione ich możliwości, słabe punkty i najlepsze sposoby ich niszczenia.
 
Jak zwykle przeprowadziliśmy też parę unitarek, czyli standardowych treningów wprowadzających dla nowych rekrutów, dzięki którym nadrabiają oni podstawowe umiejętności, które później szlifujemy razem grając na publikach.


W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Mevoshowi za całokształt tfórczości, jaki włożył w rozwój naszej społeczności. Za te nieprzespane noce gdzie układaliśmy razem kity na 2min przed meczem do końca i tak nie wiedząc kto będzie grał, za siedzenie nad tabelkami, za pierwszą speckę z optyki przez niego prowadzoną no i oczywiście za sypanie na prawo i lewo wapnem. Jednak ostatnia rzecz jaką zrobił wyczerpała jego manę do końca. Była to misja ciężka, długotrwała, ale jakże ważna w unfakowaniu naszego małego grajdoła. Zabił Rynsztok. Może iść spać na pół roku. Czy tam strimować polskie strumyki na szczurze. Czy co tam mewy robią o tej porze roku (srać ludziom na kocyki na plaży?).


https://battlefieldtracker.com/bfv/profi...h/overview


Jednakże to nie koniec zmian, jakie nas czekają. Drugą jest zmiana czasu zamykania pierwszej listy na mecze. Wcześniej było to 24h przed meczem, jednakże z uwagi na ostatnie sranie przez Oficerów Dekretami Rudego pozwalającymi się wypisywać na pierwszą nawet na godzinę przed meczem ogłaszamy, że pierwsza lista zamykana jest na 6 godzin przed meczem. Liczy się godzina meczu.


Awans na Husarza:
Werner
DarkCat

Awans na Starszego Husarza:
Teri23PL
Warden
Volpe
Sagan
Wojtman
CzarnyPan

Awans na Kaprala:
Wojtas
Damianox
Ciągnetaczki
Sebastians17
Kicker
Krusher
Leny

Awans na Starszego Kaprala:
Foxx Girl
Oleski
Angryfox
Melchior
Smrdvsky

Awans na Plutonowego:
Konrad561997
Blacku
Femex

Awans na Sierżanta:
Evers
Znk
Rywus
Medved

Awans na Starszego Sierżanta:
Beast
Tompork
Goku
Groszek
Kruszek
Piszta

Awans na Wachmistrza:
Nemerl
Trauter
Kyras
MW
Szymeone

Awans na Starszego Wachmistrza:
Świst
Anorax

Awans na Młodszego Chorążego
Marcinek

Awans na Chorążego:
Zega
MurasaS
Japa
Ozło

Awans na Starszego Chorążego:
Berni

Awans na Starszego Chorążego Sztabowego:
Zlomer

Awans na Namiestnika:
FauxcroS
Kinaj

Awans na Podporucznika:
Germa
[Obrazek: giphy.gif]
Kurde Germa się pnie na samą górę. Kto by pomyślał rok temu że ci którzy grali z nami na publikach przez tyle miesięcy jak Germa i Zlomer zanim wogule zachciało im się złożyć podanie, to teraz będą na górze listy posortowanej według rang. Gratulacje Big Grin

PS: Widzę że Beżus nadal rekrut. To właśnie na taki HSR nie walczę.