Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Udostępnienie SQUAD
Witam,
interesuje mnie zakup gry SQUAD, wiem w ubiegły weekend był darmowy okres testowy tej gry, ale niestety dowiedziałem się o nim na sam koniec trwania eventu co pozwoliło mi tylko zagrać przez 5 godzin.
Chcę przetestować tą grę z punktu działania drużynowego, wychowałem się na CSie, zdobyłem wszystkie rangi i szukam nowych wyzwań.
Reasumując założyłem ten post w celu zapytania, prośby czy może ktoś z Was, Waszych znajomych ma grę SQUAD w swojej bibliotece steam i nie gra, lub gra mało a mógłby mi ją udostępnić na czas testu.
Ze swojej strony mogę zaoferować swoją bibliotekę oraz GTA V gdyby kogoś to interesowało.

Mój steam ID http://steamcommunity.com/id/mateusz308/

W razie jakichkolwiek pytań, piszczie, ewentualnie możemy się zgadać na TS.
Odpowiedz
Squad jest wyłączony z Family Share, więc pozostają tylko metody będące jednocześnie naruszeniem regulaminu Steam. Jedyne co Ci pozostaje to możliwość zakupu go i zwrócenia przed wykorzystaniem 2 godzin.
Odpowiedz
Fatalnie, 2h mi nic nie dają.
Masz chwilę, żeby wejść na TS i pogadać ?
Odpowiedz
W kieracie jestem do 16.
Odpowiedz
odezwij się jak będziesz miał wolną chwilę
Odpowiedz
Będę na TS gdy wrócę, ale mam wrażenie, że nie będę mógł w stanie zaoferować Ci nic ponad to co napisałem w pierwszym poście.
Odpowiedz
Pytasz w klanie zajmującym się Squadem czy jest tu ktoś kto nie gra, lub gra mało?
[Obrazek: 0Az5QzW.png]
Odpowiedz
W zasadzie są....
Odpowiedz
Mam świadomość ilu ludzi jest w klanie, zapewne są ludzie którzy są tu od początku i napewno znaja tych którzy z niego odeszli z różnych przyczyn. Jednym rozgrywka się znudziła, inni mieli sprawy prywatne . Dlatego pytam, może znacie kogoś kto ma konto i nie gra, najzwyczajniej w świecie chcę wejść do nowego świata rozgrywki, ale nie wiem czy ten świat mnie pochłonie, to ryzyko nie jest warte tych 37€/100zł.

P.S. W CSie zapuściłem się na 13lat, więc oczekiwania mam wygórowane a zabawa w wojne mnie najzwyczajniej kręci w czasach gdy służba zasadnicza jest zawieszona to nabezpieczniejsza ścieżka do posmakowania wojennej dyscypliny
Odpowiedz
A od czego są zwroty na steam? Kupujesz gre, ograsz 2h.. nie spodoba się, piszesz, że chujowo chodzi i hajs zwracają. 5h masz ograne..2 pograsz.. ja w 20 min jestem w stanie ocenić czy gra mi się podoba czy nie.
[Obrazek: 0Az5QzW.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości