[Przyjęty] Mario
Nick. Mario (w grze oraz na forum jest MarioDeWacho jednak najłatwiej wołać i zapamiętać MARIO)

Wiek. 30 długich Lat ...

Link do profilu Steam. http://steamcommunity.com/id/MarioDeWacho/

Wolna wypowiedź. Dobra postaram się zmieścić w kilku linijkach. Na zegarze już dobrze po północy ,a Żona opier@@@ mnie ,że zamiast spać nawalam w klawisze. Z zawodu jestem/byłem grafikiem. Stare czasy ale jak mam na czym to jeszcze coś skleję. Obecnie pracuję jako informatyk/helpdesk w MR. Jakiś czas temu prowadziłem również kanał na YouTube [GRALNIA]. 

Gram od zawsze i chyba już na zawsze. We wszystko co się da. Jednak wisienką na torcie jest gra z innymi ludźmi w dobrze zorganizowanej drużynie. Dlatego ogromny szacunek dla Was i Waszego oddziału. Zaznaczam ,że bardzo poważnie podchodzę do tematu i liczę ,że moja skromna osoba zagości na dłużej w Waszych szeregach.

Czołem

Mariusz Wachowski "Mario"

"Si vis pacem, para bellum"
Odpowiedz
Dociągnij do 20h i jedziemy z tematem.
Odpowiedz
(11-04-2017, 08:35 AM)Popo napisał(a): Dociągnij do 20h i jedziemy z tematem.

Tak jest !
Odpowiedz
Jak będziesz miał ponad 20h to wrócimy do tematu.
Łatwiej Ci będzie z nami dociągnąć do tych 20 godzin, więc zapraszam na TS'a, wpadaj i graj z nami.
[Obrazek: iHrOcoV.png]
Odpowiedz
(11-04-2017, 03:34 PM)Jabi napisał(a): Jak będziesz miał ponad 20h to wrócimy do tematu.
Łatwiej Ci będzie z nami dociągnąć do tych 20 godzin, więc zapraszam na TS'a, wpadaj i graj z nami.

Jasna sprawa.
Odpowiedz
Gotowy.

Oczko na liczniku.
Odpowiedz
Okres próbny do 20 kwietnia. W tym czasie przebywaj na tsie, graj w squad, zdobądź 4 lajki. Po 20 kwietnia znajdź sobie oficera, który przeprowadzi z tobą rozmowę rekrutacyjną.
[Obrazek: 0Az5QzW.png]
Odpowiedz
Tak jest.
Odpowiedz
Masz plusik Smile
[Obrazek: 0Az5QzW.png]
Odpowiedz
(15-04-2017, 11:13 AM)Zawax napisał(a): Masz plusik Smile

Bardzo dziękuję.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości