[Przyjęty] Baziak
Nick: Baziak

Wiek- 20

Link do profilu Steam- http://steamcommunity.com/profiles/76561198059607919/

Wolna wypowiedź. Mam na imie Kamil i troche juz z wami pogralem. Wiec widze ze wypada sprobowac wejsc w szeregi HSR'u bo dobra ekipa to podstawa. Ogolem sam troszke w ASG sie bawilem do czasu przeprowadzki do UK. W strzelcach bylem 2 i pol roku, a militiariami zamilowany  od zawsze wiec jakies pojecie, zachowania czy nawyki wojskowe mam. W inne gry to glownie DayZ czasem Wot, a tak to poza graniem cwicze na silowni, ucze sie w collegu Inzynierii Elektronicznej.

Pozdrawiam
Odpowiedz
W których strzelcach byłeś?
Odpowiedz
(10-04-2017, 11:14 PM)znk napisał(a): W których strzelcach byłeś?

Oddział Stalowa Wola Związku Strzeleckiego
Odpowiedz
No to okres próbny do 17 kwietnia. Potem znajdź sobie kogoś kto przyjmie Cię do HSR a do tego czasu spędzaj jak najwięcej czasu na TSie, daj się poznać, poznawaj innych a pod koniec postaraj się znaleźć 4 okejki i oficera, który z otwartymi ramionami i uśmiechem na ustach przyjmie Cię do HSR.
Odpowiedz
Ode mnie minusik Sad Nie stosuje się do zadań proponowanych przez dowódcę biega oddalony od squadu (całkiem podobny do mnie)
[Obrazek: 2yyr30x.png]
Odpowiedz
+ ode mnie ! Smile
[Obrazek: isxHIlj.png][Obrazek: bmdnoBp.png][Obrazek: UgQ22So.png]

Odpowiedz
Ode mnie "-" Nie widział BTR'ki mimo że stała 10 metrów przed nim, nie muszę chyba wspominać że grał HAT'em
Odpowiedz
- Lubi latać solo z optyką.

Brakuje Ci "posłuchu" SLa. Kilka razy złapałem Cię, że latałeś solo i nie zwracałeś uwagi na prośby lidera byś wrócił do drużyny. Drużyna miała jakieś zadanie i wolałeś latać z innymi squadami, mając gdzieś swoich.
Odpowiedz
(14-04-2017, 09:08 PM)Dunik napisał(a): - Lubi latać solo z optyką.

Brakuje Ci "posłuchu" SLa. Kilka razy złapałem Cię, że latałeś solo i nie zwracałeś uwagi na prośby lidera byś wrócił do drużyny. Drużyna miała jakieś zadanie i wolałeś latać z innymi squadami, mając gdzieś swoich.

Slucham? Jak sam za bardzo nie wiedziales co robic raz mowisz jedno a za sec robisz drugie wiec jak tu sluchac.

(14-04-2017, 09:07 PM)Ghuthek napisał(a): Ode mnie "-" Nie widział BTR'ki mimo że stała 10 metrów przed nim, nie muszę chyba wspominać że grał HAT'em

Tutaj racja zawalilem ale serio jej nie widzialem. Przepraszam juz sie wiecej nie powtorzy.
Odpowiedz
Jak nie wiesz co robić, to otwierasz mapę i patrzysz gdzie jest SL - trzymasz się blisko niego. Taka jest filozofia tej gry. Jeśli dowódca ci rozkaże, siedzieć na tyłach mapy i obserwować drogę, pomimo, że pozostałe 70 osób radośnie się strzela 500m dalej, to pilnujesz tej cholernej drogi.
A dowodzenie to nie takie hop siup, sam spróbuj to zobaczysz. Dużo się dzieje na radiu, to, że decyzje są zmieniane dobrze świadczy o dowódcy. Niestety jak ci wszyscy z oddziału zaczną uciekać to nie będziesz zadowolony.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości