[Przyjęty] Frost
Nick: Frost

Link do profilu Steam:

http://steamcommunity.com/id/frost_pl

Czołem, tu frostinio. Co tu dużo mówić, zacząłem grać dopiero co, ale gra jest tak wyczesana, że przestałem dosypiać 8h, bo nie wiem kiedy mi ten czas tak ucieka w trakcie gry. Traktuje wszystkie giery serio, a zwłaszcza klimat i taktyczne podejście Squad - na pewno będe się trzymał rozkazów SL i dawał z siebie 100 %. Do zgłoszenia kandydatury nakłoniło mnie paru chłopaków z HSR na serwerze, podoba mi się ich podejście i klimat.
 Co poza..? Robię w IT, pozwiedzałem trochę świata jeżdżąc na różne lany  CS:GO, stary bo stary ale ASG jeszcze bawi. Tyle tytułem wstępu, jak coś więcej was interesuje to walcie śmiało, ja skryty chłopak nie jestem.

Pozdrawiam - Frosty, odbiór.
Odpowiedz
Ciągnij do 20h i ruszamy z tematem.
Odpowiedz
(08-04-2017, 11:24 PM)Popo napisał(a): Ciągnij do 20h i ruszamy z tematem.

Za szybka reakcja, mówiłem chłopakom że pewnie zdąże dobić 20h zanim ktoś to przejrzy ;/ Smile. Do jutra będzie!
Odpowiedz
Tutaj oficerowie nie śpią Wink
[Obrazek: iHrOcoV.png]
Odpowiedz
monitoring jak na osiedlu 24/7
[Obrazek: aivF7S7.png]
Odpowiedz
Całą noc było grane z Fauxem i już jest 20h! Czekam na dalsze rozkazy, ołwer.
Odpowiedz
No to okres próbny do 16 kwietnia. Do tego czasu spędzaj jak najwięcej czasu na TSie, daj się poznać a potem znajdź sobie oficera, który przyjmie Cię od HSR.
Odpowiedz
No i załatw sobie, ale to już po free weekendzie, 4 polecenia.
[Obrazek: iHrOcoV.png]
Odpowiedz
Tak jest. Ja już w coś sumie mam, nie wiem czy polecą, ale mówili że "zapisali sobie :p " - Ghutek, Axon47, Kroll i FauxCross
Odpowiedz
Jak sami się tu wpiszą to będzie działać polecenie Wink
[Obrazek: 2yyr30x.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości