Biuletyn o stanie klanu #9
#1
Dziewiąty biuletyn o stanie klanu… a za rogiem V9… to nie może być przypadek!

Zanim będziemy mogli rozkoszować się wszystkimi wspaniałościami jakie czekają nas w nowej wersji Squada minie jeszcze pewnie parę dni. W międzyczasie zapraszam na kolejną odsłonę biuletynu o stanie HSR. 


Na początek parę informacji sportowych.

Nie zwalniamy tempa i luty zakończyliśmy wynikiem 80 spotkań na naszym klanowym liczniku. Co oznacza, że zagraliśmy średnio jeden mecz co 2,8 dnia, czyli co 68 godzin! 14 rund wygraliśmy dzięki naszemu niepowtarzalnemu skillowi, 5 przegraliśmy - przez niezbalansowane mapy.

Miesiąc rozpoczęliśmy od sparnigu ze “skuterami” czyli SQTuRkey. Pierwsza runda została wygrana przez nas, w dramatycznych okolicznościach, czterema ticketami. Druga w równie dramatycznych przegrana. W pamięci jednak chyba pozostanie najbardziej to co działo się, gdy oczekiwaliśmy na rozpoczęcie rund. A troszkę poczekać musieliśmy. 

Tym samym powróciliśmy do tradycji sięgających meczów przeciwko WAR, gdzie snejk został zaobserwowany po raz pierwszy.

Parę dni potem graliśmy mecz przeciwko naszym stałym przeciwnikom - FSQ i SquadBeans. Połączone siły HSR oraz Fear Academy oparły próby zagarnięcia Chory. Był to mecz, który sprawdził granice wytrzymałości każdego z grających. Pierwszym z powodów takiego obrotu spraw było stabilne 10 fpsów na serwerze a drugim prawie 1,5 godziny trwania pierwszej rudny. Oj… było ciężko. Kanapki, kawa i inne rzeczy poszły w ruch. Przydały się standardowe procedury HSR w rodzaju "Osłaniaj mnie, idę po browar". Do tego odkryliśmy, że breacher wcale nie jest w SQ potrzebny, jeżeli tylko ma się wystarczająco dużo wyobraźni. 
17. lutego HSRowy Squad pod dowództwem Fauxcrosa został wysłany na otwarcie nowego sezonu ligi - pierwsze (i jak na razie jedyne) w tym roku “Big Rumble”. HSR spisało się dzielnie, wróciło z tarczą i wygraną w obu rundach. 

[Obrazek: Qx1uvGT.jpg]
[Obrazek: G0neW10.jpg]

Tak to już bywa, że każdy szanujący się klan musi od czasu do czasu zagrać przeciwko RIPom. Tym razem graliśmy Yehorivkę AAS1 a po swojej stronie mieliśmy FSQ, ZXD oraz SVG. Łączny wynik ticketowy niestety nie był dla nas korzystny. Pierwszą rundę wygraliśmy 184 ticketami, ale drugą przegraliśmy 308. Warto było jednak to zagrać, choćby dlatego, żeby na commsach przeciwników usłyszeć to (4:05): 

[video=youtube]https://youtu.be/83J5Z1KRIuk?t=4m4s[/video]

Ostatnim dużym meczem lutego było spotkanie w naszym ulubionym formacie - 24v24 rozegrane własnymi siłami, przeciwko naszym drogim przyjaciołom z FSQ. (Niektórzy mówią, że gramy tylko wtedy gdy gra FSQ). We czwartek, 23 lutego sprawiliśmy, że spłynęła krwią Desna - czyli mała wioseczka znana z layera Gorodok AAS1. W pierwszej rundzie spływała ona krwią głównie HSRu, w drugiej natomiast role się odwróciły i HSR spływał krwią Desny. Dla koneserów polecam nagranie, za które serdecznie dziękujemy Gecowi z OMBD. Zapraszamy do subskrybowania jego kanału. Dzięki jego czujnemu oku mamy masę interesującego materiału do pomeczowej analizy. Szczególnie zaskakująca jest percepcja niektórych z naszych szanownych graczy. Polecamy od 54:55. Może i Tripple ma trzy sutki, ale zero oczu i zero uszu.

Luty miał 4 niedziele, więc czterokrotnie wzięliśmy udział w CCFN. Mały rekord został pobity w ostatnim dwumeczu lutego, ponieważ ekipa pod dowództwem TrippleNipla (specjalisty od obrony fobów z nagrania z FSQ) mogła pochwalić się następującym wynikiem drużynowym: 

[Obrazek: 86B57A400EA8664E11C7D2BF450F5432BAF0B8BF]
[Obrazek: 0C88E6C4D147A21A0866976E4C0015CD9BAA2BC9]

HSR w liczbach przedstawia się następująco: 

Obecnie, po pierwszej edycji czystek (a wkrótce będzie druga) mamy “na stanie” 61 husarzy, z czego 49 miało za sobą już swój debiut meczowy. W 80 meczach zrobili oni 9789 killi a 11157 razy ponieśli chwalebną śmierć na wirtualnych polach chwały. 

Przejdźmy do spraw kadrowych. 

Decyzją grupy trzymającej władzę awansujemy:


Na “pełnego” Husarza:
[Obrazek: aySDRlf.png]
 • Kinaja
 • Emika
 • Ghuthka
 • oraz ZNKa

Na Starzego Husarza:
[Obrazek: gOK4OEF.png]
 • Człowieka przyrośniętego do kierownicy czyli Kaoza
 • Człowieka z medkitem zamiast dłoni: Tawecieka
 • Człowieka Dunika: czyli Dunika

Na Kaprala
[Obrazek: vzNYfBu.png]
 • EversaOdznaczenia:


Brązową odznakę CCFN otrzymuje tłum składający się następujących dzielnych Husarzy:
[Obrazek: ye8eY5B.png][Obrazek: ye8eY5B.png][Obrazek: ye8eY5B.png][Obrazek: ye8eY5B.png][Obrazek: ye8eY5B.png][Obrazek: ye8eY5B.png][Obrazek: ye8eY5B.png][Obrazek: ye8eY5B.png]
 • Emik
 • Punisher
 • ZNK
 • Oke_oke
 • Kaoz
 • RMX
 • Kaoz
 • Dunik
 • Kubaa
Brązową szeklę otrzymuje zaś, już i tak mocno obdarowany w tym biuletynie 
[Obrazek: ofaMs2P.png]
 • Emik


I to w zasadzie tyle, gdy mowa o tym co w HSR ciekawego wydarzyło się w lutym. Teraz nie pozostało nic innego jak tylko przenieść nasze pasmo nieustających sukcesów na nową wersję SQ, co - miejmy nadzieję - nastąpi już wkrótce. 
Odpowiedz
#2
Dziękuję za awans Smile
Odpowiedz
#3
Gratz i dzięki  Big Grin
Odpowiedz
#4
Gratuluje odznaczonym i awansowanym,
Odpowiedz
#5
1 awans i tylko 2 odznaczenia? Chyba przelew nie doszedł tam gdzie trzeba...

...a tak serio serio to dzięki i gratulacje dla pozostałych Smile
Odpowiedz
#6
Gratki Big Grin
Odpowiedz
#7
(02-03-2017, 06:35 PM)Evers napisał(a): Dziękuję za awans Smile

Nareszcie docenili cię  Big Grin!
Odpowiedz
#8
Gratuluje awansów
Odpowiedz
#9
Gratulacje dla wszystkich !
Odpowiedz
#10
Coś przeoczyłem? Gratulacj awansowanym i odznaczonym  Smile
[Obrazek: JiC4bUY.png][Obrazek: eE1mS3e.png][Obrazek: tZwgnmJ.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości