Biuletyn o stanie klanu #8
#1
HSRowi stuknęła siedemdziesiątka (meczowa). Niektórzy mogą powiedzieć, że jesteśmy już starcami… ja wolałbym jednak określenie: dżentelmeni. Dżentelmeni Squada. To my. To HSR. Serdecznie zapraszam na ósmy biuletyn o stanie klanu. 


Przełom roku był czasem głębokich zmian w naszej gromadce. Wzorując się na najlepszych wzorcach współczesnej myśli politycznej zreformowaliśmy sobie system szkolenia. U nas co prawda nie zlikwidowaliśmy gimnazjów, a bardziej sprowadziło się to do wprowadzenia pewnej niewielkiej, ale za to obowiązkowej partii materiału, którą każdy członek HSR musiał zaliczyć. Tytanicznym nakładem pracy przeszkoliliśmy ponad 50 dzielnych Husarzy w komunikacji, taktyce, robieniu 360 no-scope headshotów i wielu innych przydatnych w meczach umiejętności. 

Zupełnie przy okazji pożegnaliśmy się z całkiem pokaźną ilością martwych dusz, które nie przejawiały aktywności w życiu klanowym. Jeżeli więc miałeś dostęp do forum miesiąc temu a teraz nie masz - to może być jeden z powodów. Wszystkie odwołania są rozpatrywane indywidualnie, albowiem - cytując światowej sławy wojownika-poetę "0:7" AdRaina:

Cytat:HSR jest jak matka, a matka może i czasem przychodzi pijana do domu, czasem szlaja się po melinach i opierdoli bez powodu ale jednak matka to matka. My zaś jak te patologiczne dzieci z wielodzietnej rodziny gdzieś w Polsce b. Niech będzie powiedzmy: Białystok. Obsmarkane, w szkole same pizdy, wąchamy klej po katach, walczymy z cygańskimi (czytaj - liga/ccfn) bękartami o prym na śmietniku i trzepaku. Biegamy w podartych workach jutowych ale wiemy ze nasza dumą jest nasz dom, nasz HSR, nasza pijana stara która usypia nas kładąc mak pod poduszke. Tak się powoli żyje na tej wsi...Przejdźmy więc do przyjemności. 

Ostatnio zagraliśmy kilka bardzo dobrych meczów. Chyba jednym z najlepszych w historii był ten, gdzie razem z White Foxem (sławnym ostatnio głównie przez ligową dramę w której główne role odegrał waterglitch, Nordic i admincam) stawiliśmy czoła połączonym siłom Fear Academy oraz SquadBeans. Mecz był kwintesencją połączenia mobilności, agresji, perfekcyjnego planowania oraz całkiem dobrego (takiego na 3+) wykonania. Całość (dla koneserów) można obejrzeć tutaj:
Wydarzenie komentował niezawodny Bilsantu, który niebawem zamierza kandydować w konkursie na najbardziej letargicznego komentatora sceny SQ.

Tablice końcowe wyglądały zaś tak: 

[Obrazek: FlQjPsC.jpg]

[Obrazek: Sn0Y738.jpg]

Tydzień wcześniej graliśmy z RIPem, gdzie nasz wspaniały plan taktyczny się… w dużej części powiódł, doprowadzając do trwającego prawie dwie godziny impasu. W pewnym momencie ustaliliśmy, że mamy mniejszy zapas kawy i kanapek niż RIP a to wymusiło bardziej agresywne zachowania.

Materiał dla ekstremalnych koneserów bardzo taktyczniej rozrywki. W swoim notatniku ClanRepa muszę zanotować większymi literami "NIGDY WIĘCEJ MECZÓW vs RIP NA MAPACH Z RÓWNĄ ILOŚCIĄ FLAG". Dotąd miałem to zanotowane średnimi literami.

Wczorajszy mecz z połączonymi siłami 20r oraz FC zaś był meczem numer 72 w naszej historii. Było tam wszystko: rushe, bait-foby, obrona kołowa, polowanie na BTRki. Wszystkie znane jak i zaimprowizowane zagrywki. Spotkanie zakończyliśmy wynikiem, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni, a prezentował się on tak:

[Obrazek: 0XBa9ue.jpg]

[Obrazek: wq6DSJm.jpg]

Pewne problemy napotkaliśmy ostatnio przy liczeniu zwycięstw i przegranych. Mentalnie zawsze czujemy się zwycięzcami, ale ustalenie wyniku 3 różnych potyczek i sprowadzenie ich do prostego zero-jedynkowego określenia "wygralim-przegralim" byłoby nadmiernym uproszczeniem. Może po zmianie wyglądu UI wewnątrz samej gry, zapowiadanego na V9 zdecydujemy się liczyć te niewątpliwie ważne sprawy inaczej. (w końcu też medycy będą mogli odbić się od swojego k/dowego dna).

Na przełomie roku odbył się również pierwszy HSRowy turniej strzelania, w którym na podium stanęli odpowiednio:

Na miejscu trzecim z wynikiem 25.77 sekundy MeVosh, na miejscu drugim - 24.42 sekundy RmX a pierwsze miejsce zajął Punisher (24.19 sekundy). Poziom był bardzo wysoki, ale z nieznanych szerzej powodów wyniki spływające 1 stycznia, czyli w ostatni dzień trwania konkursu były dużo gorsze niż te z 30 i 31 grudnia. Trzeba to będzie zbadać następnym razem.

Dobra - nie przedłużając. Zmiany kadrowe:

Do grona "pełnych" Husarzy podnosimy.
 • RMXa
 • Oke_oke
 • Axona - tego z numerem 47
 • Punishera
 • wIq 

Natomiast w uznaniu szczególnych zasług dla rozwoju HSR (nie ukrywajmy - finansowego też), jak również godnej naśladowania postawy meczowej i aktywności, decyzją kolegium ds. kadrowych awansujemy:
 • Krolla na Starszego Husarza 
 • Fauxa na Starszego Husarza 
 • Trippla na Kaprala
 • Kubę na Wachmistrza

To teraz czas na odznaczenia:

Brązowa odznaka CCFN, za 5 rozergranych meczów wędruje do:
 • Krola
 • Fauxcrossa
 • Ella
 • Trippla
[Obrazek: ye8eY5B.png][Obrazek: ye8eY5B.png][Obrazek: ye8eY5B.png][Obrazek: ye8eY5B.png]Srebrna - za 10 trafia do:
 • Jabiego
[Obrazek: eE1mS3e.png]
Natomiast złota (za 25 spotkań) staje się własnością
 • Kloca i
 • MeVosha
[Obrazek: 0JHbCmM.png][Obrazek: 0JHbCmM.png]
Emerytami w służbie HSR stali się za to
 • LoneRanger (51 spotkań)
 • Popo (56)
 • KLOCu (52)
 • Eerie (57)
[Obrazek: tZwgnmJ.png][Obrazek: tZwgnmJ.png][Obrazek: tZwgnmJ.png][Obrazek: tZwgnmJ.png]
Brązową Szeklę za wkład w utrzymanie stopy życia kierownictwa HSR na wysokim poziomie luksusu dostają:
 • Ptachu
 • Stock
 • Axon
[Obrazek: ofaMs2P.png][Obrazek: ofaMs2P.png][Obrazek: ofaMs2P.png]

Srebrna szekla (za trzycyfrowy wkład) trafia do zaś do Eversa
[Obrazek: 1jQmAOi.png]

Cały czas trwa wyścig, w którym nagrodą będzie złota szekla. Kurde... może nawet wprowadzimy diamentową (za 5 cyfr). Nie pozwólcie się ograniczać! Dane do przelewu są na forum.

Oto i podsumowanie ostatnich wydarzeń w HSR. Gdyby rozpisywać się szczegółowo o wszystkim to pewnie internetów by nie starczyło. Natomiast jako, że jest piątek to pozwolimy sobie tego nie robić. 

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie włożone w istnienie HSR. Odznaczonym, oderkowionym i awansowanym serdecznie gratuluję i zapraszam do dalszego aktywnego udziału w życiu klanowym. A teraz: do gry! albo na browar!
Odpowiedz
#2
Chciałem jedynie nadmienić, iż pierwsze zdanie w cytowanym tekście należy do Popa.

Gratuluje awansów.
Odpowiedz
#3
Gratuluję awansów i dziękuję za szekla Smile
Odpowiedz
#4
Smutno mi
Odpowiedz
#5
Gratulacje Big Grin Oby reszta naszych meczy na ten rok szla w wynik jak ostatnio.
Odpowiedz
#6
Dziękuje bardzo! Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych w biuletynie.
Piękne słowa Adrain, aż się łezka w oku zakręciła.
Odpowiedz
#7
O tym meczu z 20r+FC mogłeś przemilczeć Wink Dziękuję za awans i gratuluje reszcie
Odpowiedz
#8
Fajnie fajnie.

Mam nadzieję, że kiedyś też dostanę tego kaprala xD Trzeba mieć nadzieję.
Odpowiedz
#9
Gratz  Heart
Odpowiedz
#10
Gratki ziomeczki Smile Już niedługo wracam!  Heart
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości