Biuletyn o stanie klanu #4
#1
W ostatnim biuletynie chwaliliśmy się rozegraniem 23 meczy od początku naszego istnienia. Potem zaczął się wrzesień, w trakcie którego 27 dzielnych Husarzy zagrało 15 spotkań. Oznacza to nic innego jak to, że czas na kolejny „Nieregularny biuletyn o stanie klanu”

Zapraszam do lektury czwartego odcinka. 

Brejkin nius! Łamiaca wiadomość! Mamy własne promo.
Wróćmy na ziemię. 

Gdyby opisywać wszystko chronologicznie to nie starczyłoby dnia, więc skupmy się na sukce... tzn. najciekawszych wydarzeniach minionego miesiąca. 
 • 14 września zagraliśmy 15v15 przeciwko WAR. Po dramatycznej rozgrywce udało nam się wygrać mecz różnicą zaledwie 11 ticketów. Był to również mecz inauguracyjny nowej ligi – Squad Masters. Oficjalny zapis video z tego wydarzenia niestety uległ uszkodzeniu (brak dźwięku), ale to jak wyglądała walka z perspektywy naszych przeciwników można zobaczyć tutaj:


 • 16 września przyszło nam zmierzyć się z francuskim klanem LGH. 12V12 na znanym i lubianym Logarze INF. Udało nam się wygrać obie rundy – pierwszą 129 a drugą 108 ticketami. Zainteresowach przebiegiem meczu zapraszam od obejrzenia materiału video z fajnym komentarzem legendy światowej sceny Squad czyli Saint Sassiusa.
  Runda 1 https://www.twitch.tv/squadmasters/v/89720470 
  Runda 2 https://www.twitch.tv/squadmasters/v/89721031
  oraz skromny kill w wykonaniu autora biuletynu 


 • 17 września graliśmy w pierwszym meczu z serii Big Rumble – podstawowej formy ligowych rozgrywek w Squad Masters. Mecz zakończył się naszą wygraną a jednym z highlightów był ten oto fajny 360 no-scope CQB RPG quadrakill!!! zrobiony przez MeVosha - Gorąco polecam:  https://oddshot.tv/shot/squadmasters/Uzr...MyNrdcCQs9 
  cały materiał można zaś obejrzeć tutaj: https://www.twitch.tv/squadmasters/v/89905122
Oj... było tego dużo więcej ale musiałbym przejrzeć zakątki swojego dysku aby znaleźć ciekawsze momenty. Tak czy inaczej – najważniejsze w tym wszystkim jest to, że na ostatni dzień września tabela ligowa wygląda następująco: [Obrazek: Z8a8I0N.png]


Przejdźmy do spraw organizacyjnych, ponieważ pod tym względem wrzesień był również bardzo interesującym miesiącem. Otóż niespodziewanie w HSR pojawiła się autonomiczna sekcja PR, pod dyktatorskim zarządem Eversa. Wszystkie osoby, które dołączyły do nas do nas przy tej okazji serdecznie witamy w naszych radosnych szeregach. Cieszy to, że wielu z was ma już za sobą debiuty w oficjalnych meczach Squadowych. Zachęcam do korzystania z bezkonkurencyjnej oferty rozrywkowej oferowanej przez nasz klan. Zapisy jak zawsze na forum. Jest w czym wybierać. 

Czas na odznaczenia. 
Srebrny medal CCFN za 10 batalii otrzymuje:
[Obrazek: eE1mS3e.png]
 • MeVosh 
Brązowy medal CCFN za 5 występów otrzymują
[Obrazek: ye8eY5B.png][Obrazek: ye8eY5B.png]
 • Grzechu
 • Pavulon
Całkiem nową Szturmową odznakę Husarii pierwszego stopnia za 10 meczów klan vs klan otrzymują:
 • Popo
 • MeVosh
Wiadomo – autor tego posta też chce kiedyś wyglądać jak ruski generał, więc musi wymyślać sobie odznaki. Nie? Od tego są one. Grafika będzie jak LoneRanger przetrzeźwieje i się za to zabierze. 

[Obrazek: tumblr_ks7xkq6zS71qzkxowo1_500.jpg]

W tym biuletynie nie będzie informacji dotyczących planów na przyszłość, jako że te są bardzo elastyczne, jest ich dużo i dezaktualizują się niczym długoterminowa prognoza pogody i średnia wieku z naszego promo.

Wszystkim, którzy reprezentowali barwy HSR serdecznie dziękuję. Odznaczonym gratuluję. Zapraszam do dalszej wspólnej zabawy i do usłyszenia za jakiś czas. 
Odpowiedz
#2
Tyle orderów... Gdzie ja je wszystkie przypnę Tongue
[Obrazek: leXHljc.png]  [Obrazek: poqXGBK.png] [Obrazek: 0JHbCmM.png] 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości