Biuletyn o stanie klanu #3
#1
Dwadzieścia trzy mecze. Taką wartość pokazała mi magiczna, tajna tabelka wiedzy o HSR, gdy wpisałem do niej wyniki wczorajszego starcia z ZXD. Kawał historii. Świetny czas na podsumowanie. 

Zapraszam na trzeci, całkiem nowy i jak zawsze nieregularny biuletyn o stanie klanu.
 • 14. sierpnia zagraliśmy bardzo udany CCFN o numerku 34. Tym razem nie udało nam się wystrzelić w kosmos ciężarówki. Całe wydarzenie zostanie zapamiętane głównie przez pryzmat bohaterskiej obrony Fortecy na mapie Fool`s Road. Sytuacja przypominała sceny z filmów SF, gdzie grupa dzielnych, kosmicznych Marines (to my) broni się przed atakującymi ze wszystkich stron alienami. „Breach SOUTH-WESTERN Corridor! BREACH!”. Tak było. Wszystkim zainteresowanym polecam obejrzeć 
Obrona zaczyna się około dziesiątej minuty i trwa przez następne dwadzieścia. Oczywiście koneserom polecam obejrzenie obu pełnych rund, które można znaleźć na Youtubie CCFN. 

 • 18. sierpnia znowu chwyciliśmy za broń. Tym razem naszym przeciwnikiem był klan 20r, z którym umówiliśmy się na klasyczny mecz dziewiątek. Była to bardzo strategiczna, wręcz szachowa rozgrywka, szczęśliwie zakończona naszym zwycięstwem w obu rundach (103:0 oraz 65:0). 
 • Niedzielny wieczór 21. sierpnia umilaliśmy sobie kolejnym występem na CCFN. Niestety – tutaj dopadła nas zbiorowa amnezja i nikt nie pamięta jak ten mecz się skończył. Zachował się tylko jeden ładny gif autorstwa Lisieca. Znaczy się, że chyba poszło nam dobrze. Nie? Wink
 • We czwartek 25. sierpnia na naszym klanowym serwerze odbył się event Blue vs Red. Zaczęliśmy go wyścigiem technicali a skończyliśmy porządnym, dwurundowym meczem 10 vs 10. Materiały z tego wydarzenia są dostępne na naszsquad.pl
 • Niektórzy mówią, że nie ma przypadków. Są tylko znaki. Jak inaczej nazwać to, że akurat na pierwszego września wypadł nam mecz z niemieckim klanem ZXD? Zagraliśmy 12 vs 12 i mimo przegranej pierwszej rundy (0:52)  w drugiej spięliśmy poślady i straty nadrobiliśmy z nawiązką (110:0). Oczywiście chodziło tylko o sport i radosną rozgrywkę w czwartkowy wieczór. Żadnych drugich den oraz rewanżystowskich nastrojów nie było. O poczuciu sprawiedliwości dziejowej nawet nie wspomnę.
Plany najbliższe tygodnie wyglądają całkiem zachęcająco. 
 • Plotka głosi, że przełożony z 14 sierpnia mecz Squad Internationals ma szansę się odbyć gdy tylko zostaną usunięte bugi powodujące fatal errory. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje.
 • We wtorek, 6 września gramy mecz 12 vs 12 z francuskim AoK. Magiczna tabelka HSR ma w swojej historii już jeden mecz z AoK – jak dotąd najbardziej krwawe wydarzenie w historii klanu, niestety zakończone naszą przegraną. Będziemy mieli szansę na rewanż. 
 • Środa, 14 września to kolejne zapowiedziane wydarzenie. Tym razem podnosimy rękawicę rzuconą nam przez WAR. Klan sławny głównie z bardzo kancerogennych treści na swoim Discordzie. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Wink 
To tyle, jeżeli chodzi o istotne sprawy klanowe. Przejdźmy do spraw kadrowych.  

Na srebrną odznakę CCFN zasłużył sobie Lisiec, którego licznik po ostatniej niedzieli stoi na dziesiątce. 

[Obrazek: eE1mS3e.png]


Brązową odznakę CCFN otrzymuje Zawax. Trochę sobie na nią poczekał – należała mu się od miesiąca ale dopiero teraz ktoś zabrał się za robotę i przygotował właściwy biuletyn. 

[Obrazek: ye8eY5B.png]


Przejdźmy do awansów. 

Do stopnia starszego szeregowego mam zaszczyt awansować: 
 • Lisieca. Człowiek od kiedy się pojawił w klanie opuścił tylko jedne rozgrywki. Robi ogromne postępy w grze i bardzo dobrze rokuje na przyszłość. 
 • Eeriego. Maszyna zniszczenia. Stanowi jedność ze swoją AR-ką. W CQB groźny niczym tygrys. Zawsze atakuje od tyłu. Weteran 21 meczy. Jeżeli gra HSR to gra też Eerie.
 • KLOCa. Jeżeli kiedykolwiek zginiesz na polu walki to wiedz, że za parę sekund będzie przy Tobie ze swoimi bandażami i innymi specyfikami. „Nie poddawaj się, zaraz Cię podniosę”. W Sevre pod Paryżem jest wzór metra. W HSR jest wzór medyka. 
 • JABIego. Człowiek niewielu słów ale wielkich czynów. Potrafi 5 minut przed meczem zadzwonić i zapytać czy nie mamy braków w składzie a potem przybiec do domu i ryzykując konflikt z ukochaną rzucić się w wir walki. Wiemy ile to kosztuje. Doceniamy taką wzorową podstawę.
 • Pavulona. Najbardziej pokojowo usposobiona osoba w naszej całej gromadce. Na polu bitwy zawsze jako Medyk - w końcu nick zobowiązuje. Pojawia się znikąd, leczy ludzi i znika pozostawiając tylko zwiotczałe ciała przeciwników. Wbrew pogłoskom nie jest z Łodzi.


Dziękuję wam za wasz udział w tworzeniu HSR. Po "pagony" proszę zgłosić się na TS.

Pozostała jedna sprawa. 

W HSR zdecydowaliśmy się kiedyś stworzyć Korpus Oficerski, złożony z kompetentnych członków, których obchodzi więcej niż tylko ich własna gra. Ludzi, którzy będą szkolili, podpowiadali, dowodzili, organizowali i analizowali naszą grę. Takich, którzy dadzą z siebie parę procent ekstra, aby umożliwić innym efektywną grę. Po niezbyt długiej dyskusji wewnątrz administracji klanowej zdecydowaliśmy się - jednogłośnie zaproponować dołączenie do tego grona MeVoshowi, a on tą propozycję przyjął. Witamy w gronie koników, które ciągną nasz wspaniały, HSRowy wózek... pod górę... w deszczu... i pod wiatr.

Wszystkim, którzy brali udział w meczach serdecznie dziękuję. 

Odznaczonym i awansowanym gratuluję. 

Zapraszam do dyskusji na klanowym Discordzie
https://discord.gg/0viewoE9GTxiIrYW

oraz "polajkowania" naszego profilu na FB https://www.facebook.com/HSRsquad/

Życie jest dobre a przyszłość jasna. 
Odpowiedz
#2
Gratuluję Panowie! Smile
Odpowiedz
#3
Ku chwale HSR!
Gablota odznak zaktualizowana Wink
[Obrazek: x6SbJwW.png]
Odpowiedz
#4
Popo zapomniałeś dodać o czyste w połowie sierpnia Smile
Odpowiedz
#5
A faktycznie - była - Czysta u Popa, ale doszedłem do wniosku że to zbyt mało znaczący event, żeby o nim pisać: http://forum.naszsquad.pl/thread-119.html
Odpowiedz
#6
Chodziło mi o czystce ;D
Odpowiedz
#7
Dziękuję za docenienie moich medycznych (nie)zdolności medal, wisi wydrukowany w pracySmile.

@Bezu

A nie było o tym w Wyborczej albo w Tygodniku Niedzielnym?? ;D
Odpowiedz
#8
Ja widziałem w Małym Gościu Niedzielnym.
Odpowiedz
#9
Ale tylko w dodatku dla prenumeratorów.
Odpowiedz
#10
Było na pierwszej stronie w Squad Times
[Obrazek: fd43d98b88a74b6c8169972300ef5d76.png]
[Obrazek: x6SbJwW.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości