Biuletyn o stanie klanu #2
#1
Czołem Husarze!

Minęło już trochę czasu od ostatniego biuletynu (wiadomo – okres urlopowy, nocne zmiany i nadciśnienie od kebabów zrobiły swoje) i warto nadrobić braki w informowaniu o tym co się dzieje w naszej radosnej gromadce. 


Przeszłość:


W poprzednią niedzielę braliśmy udział w CCFN oznaczonym numerkiem 33. Oznacza to, że od szesnastu tygodni nieprzerwanie bierzemy udział w tych sympatycznych rozgrywkach. 

Graliśmy Sumari AAS 2. Pierwsza runda wygrana około 250 ticketami, druga przegrana ledwie tuzinem. Ogólnie całość na plus. Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia materiałów z tego meczu: 

Jednak to nie z powodu niewątpliwego sukcesu CCFN #33 zapisze się na stałe w historii klanu. Wraz z premierą wersji V7 Squada, (która swoją drogą miała miejsce w niedzielę przed samym CCFN i pod znakiem zapytania postawiła przebieg imprezy) dodano długo wyczekiwane pojazdy. Wszyscy mieli okazję jeździć nowymi lśniącymi BTRkami, trochę mniej nowymi technicalami, ale to ekipa HSR dokonała czegoś epokowego. Przeprowadziliśmy pierwszy lot sub-orbitalny w historii CCFN, używając do tego ciężarówki logistycznej. Załoga w składzie Bezu, LoneRanger oraz Lisiec osiągnęła coś co wcześniej wydawało się niemożliwe, a przy okazji doprowadzili do crasha serwera. Ale to nic. Najważniejsze, że oni dobrze się bawili. 69 pozostałych osób sobie spokojnie poczekało na restart...


W czasie między meczami intensywnie trenowaliśmy... urządzając na naszym serwerze wyścigi po Yehorivce. Wczorajszą, pierwszą edycję wygrał Pavulon. Walka była zacięta i skończyła się strzelaniną. Wszystko zgodnie z przewidywaniami. Na screenie dramatyczna próba zepchnięcia rywala z drogi.


[Obrazek: t6Iq965.jpg]


Przejdźmy do teraźniejszości. Piątek to taki ładny dzień na odznaczenia i świętowanie ich przyznania...

W imieniu HSR przyznaje:

Brązowe medale CCFN za rozegranie 5 meczy w barwach HSR otrzymują: 
  • JABI!
  • LISIEC!!
  • MEVOSH!!!
  • URI!!!!
[Obrazek: ye8eY5B.png][Obrazek: ye8eY5B.png][Obrazek: ye8eY5B.png][Obrazek: ye8eY5B.png]

Noście je dumnie.

Srebrne medale CCFN, za dziesięć gier dostają: 
  • RAIBA!
  • No i ja – Popo. HE HE Smile
[Obrazek: eE1mS3e.png][Obrazek: eE1mS3e.png]

Za osiągnięcia szczególne chciałbym jeszcze przyznać załodze ciężarówki kosmicznej z CCFN#33 okolicznościowe Naszywki Odrodzenia Kosmosu. Otrzymują je: 
 
LoneRanger, Bezu oraz Lisiec. 

[Obrazek: jXsIdOs.png]

Tyle "bieżączek". Przejdźmy do przyszłościW najbliższym czasie czeka nas parę interesujących wydarzeń. 

Numer 1. 
W sobotni wieczór HSR będzie brał udział w rozgrywkach Squad Internationals. Jest to mecz, w którym ścierają się ze sobą najlepsze klany z USA z najlepszymi klanami z EU. 

Jako reprezentacja naszego kontynentu (Jak to wspaniale brzmi! Wink ) będą grały następujące klany: 
Exodus
Finnish Squad
Rusty in Places
Husaria – czyli my Smile

Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy zaproszeni przez organizatorów SQ Internationals do wzięcia udziału. Zapraszam wszystkich do oglądania. 

Początek – sobota, 13.08.2016 godzina  21:00 czasu PL. Wydarzenie będzie streamowane na żywo (no... z 15. minutowym opóźnieniem, ale to prawie jak na żywo).

Numer 2.

Niedziela to dzień zwyczajowo upływający pod znakiem CCFN. Początek już o godzinie 20:30 czasu PL. Jak zwykle mecze będą streamowane. Zapraszam do oglądania.

Numer 3. 

Na czwartek, na godzinę 20:00 mamy za to zaplanowany mecz towarzyski w formacie 9vs9 z klanem 20r czyli 20th Regiment of Foot. Kohat ponownie spłynie krwią. 

Jak sami widzicie, będzie co robić. Odznaczonym gratuluję. 

Wszystkim którzy brali udział w życiu klanu serdecznie dziękuję.

Całą resztę zapraszam do wspólnej zabawy. 

Znaleźć nas można na ts3.hsrsquad.com albo na klanowym Discordzie https://discord.gg/0viewoE9GTxiIrYW na który serdecznie zapraszam. 

Życie jest dobre a przyszłość jasna.
Odpowiedz
#2
Ku chwale HSR!
[Obrazek: x6SbJwW.png]
Odpowiedz
#3
Czyli Pavulon zostaje klanowym szoferem?
Odpowiedz
#4
Będzie odwoził wszystkich do domu po meczach Smile
Odpowiedz
#5
Jak łódzkie pogotowie. Zresztą chyba nick zobowiązuje Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości