Squad Ops
#11
A czy jeszcze dziś można się na dziś zapisać?
Odpowiedz
#12
Sprawdź, ja mam opcję tylko wypisania się, więc ci nie powiem.
Odpowiedz
#13
Coś napiszecie? Fajne to?
Odpowiedz
#14
Byłem tylko ja. Ogólnie to zajebiste tylko dobrze jest nie ginąć na początku Tongue
[Obrazek: CeP6PzK.jpg]
Odpowiedz
#15
Dla tych którzy nie wiedzą - Squad Ops to grupa która organizuje zorganizowane, przypominające rzeczywistość i zawierające elementy roleplay rozgrywki w Squad. Gramy w Sqada ale nie tak jak normalnie na jakichkolwiek publikach. Gramy wolniej, realistyczniej  i po prostu odtwarzamy realne taktyki i bawimy się w prawdziwe wojsko. Robimy takie fajne motywy jak patrole, obrona wioski etc. Zazwyczaj gramy 4 rundy, więc będziesz miał okazję 2 razy zagrać po jednej stronie. Jest jedno życie na runde i nie ma podnoszenia (jedynie leczenie jak ktoś jeszcze żyje) - jak zginiesz to give up i przechodzisz na tryb spectatora. Oczywiście słuchamy dowódcy, wykonujemy polecenia etc.

Więcej info na stronce: http://squadops.gg/

Co prawda nie zapiszemy się jako klan tylko każdy indywidualnie, a dowódców oni mają swoich więc jego ekscelencja Popo czy naczelny inkwizytor LoneRanger nie poprowadziliby nas do boju. Ale ten event i tak jest zajebisty. Doświadczenie całkowicie odmienne od tego, jakie spotykamy na publikach.

Byłby ktoś zainteresowany? Ja się zawsze zapisuję i gram w evencie co tydzień. Jest w piątek o 22 na europejskim serwerze i jeszcze dla Amerykanów na amerykańskim serwerze kilka godzin później. Ja gram tylko na tym europejskim.

Weźmy się zapiszmy w więcej osób. Będzie fajnie Smile
Odpowiedz
#16
Już jest taki temat Eerie, w dodatku z dokładnymi info jak się zapisać.
Odpowiedz
#17
Wiem, ale już założyłem nowy. Wybaczysz?

To jak? Zapisuje się ktoś?
Odpowiedz
#18
Uważam, że nie ma sensu powielania wątków. Jest do tego wyznaczony temat i tam można zadawać pytania tudzież zbierać ludzi do ekipy.
[Obrazek: 0Az5QzW.png]
Odpowiedz
#19
Połączyłem wątki.
Odpowiedz
#20
Dobra dobra, ale gracie? Niech się zapisze ktoś jeszcze to będzie fajnie, bo ja gram na pewno.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości