Biuletyn o stanie klanu #24 “noweseksje”
#1
Witajcie! Oto jeszcze świeży, pachnący, czyli najnowszy numer “Biuletynu o stanie klanu”. W nim, jak zawsze znajdziecie podsumowanie tego co ostatnio działo się w HSR oraz krótką notkę o planach na przyszłość. Bo, jak zawsze plany, żeby iść do przodu są, nawet mimo tego że HSR jak zawsze znajduje się na skraju przepaści. Oprócz tego awanse, degradacje, a tematem numeru jest otwarcie nowej sekcji Wielkiej Husarii! Zapraszam więc do czytania, nie zapomnijcie zostawić lajka, kliknąć łapkę w górę i nacisnąć dzwoneczek
[Obrazek: 4e5a6fa54e1b98e82c6a99d43ba0]


Od ostatniego Biuletynu zagraliśmy 3 CCFNy. Były to wspaniałe i niepowtarzalne mecze, które będą śniły się po nocach starszym i nowszym Husarzom. Dla osób, które nie zaglądają tutaj zbyt często, tłumaczymy, że CCFN to taka Squadowa niedzielna tradycja. Nieco bardziej zorganizowany publik, w którym mniej upośledzona drużyna wygrywa. Bardzo dobra okazja,  w szczególności dla naszych nowych Rekrutów (a tych ostatnio u nas sporo), by zaistnieć na międzynarodowej arenie zmagań między-klanowych. Mamy nadzieję, że te mecze dużo ich nauczyły, a oni sami wynieśli z nich więcej niż odleżyny!
A jak już jesteśmy przy bólach. Każdy wie, że po meczach mogą boleć różne części ciała, np dupa, albo duma. Meta wprowadzona w V12 sprawiła jednak, że ta pierwsza boli nie z powodu szybkich, bezwzględnych i brutalnych akcji przeciwników… (ehh… rozmarzyłem się), tylko przez odciski od długiego siedzenia przed ekranem. Nowym wzorcem nudy, będzie mecz z  18 grudnia Roku Pańskiego 2018 (czyli zeszłego, jeżeli czytasz ten Biuletyn w roku jego opublikowania), kiedy to nasz Wspaniały i Jedyny Rudy Oficer umówił mecz z RIPami na Yeho RAAS1.
Mecz był super, bo jeździłem czołgiem. Dwa razy po dwie godziny. Chyba nawet nie zginąłem, czy tam raz zginąłem. Nie jest to ważne. Mecz był mega długi…nie zmieniło tego nawet, że grając jako USA zrobiliśmy klasycznego, powolnego full-capa. Walkę pancerną udało nam się zdecydowanie wygrać, a nasza dzielna BPP w obu rundach nastrzelała zdecydowanie więcej niż sama się potknęła i przewróciła...).
Nowy Rok w HSR zaczął się po Sylwestrze. Co samo w sobie nie było niczym dziwnym, gdyż, zazwyczaj tak się zaczyna. Różnica  wygranym meczem z naszymi sąsiadami z Turcji (no, przynajmniej kiedyś Rzeczpospolita Polska graniczyła z Imperium Osmańskim, na jakimś save’ie Fauxa czy tam Skulltena a EU IV), który odbył się na mapie Kokan Valley RAAS 1. Mecz można prawie podsumować tak: “i cyk fulkapik”. W tiketach 173:0 dla naszych!
Treningi były, to mogę napisać. Nie mogę więcej, gdyż jesteśmy na forum otwartym, a tutaj nie wszyscy mają dostępy odpowiedniej rangi bym mógł coś więcej powiedzieć. Rynsztok czyta... Chcesz wiedzieć więcej? Zaciągnij się!
[Obrazek: maxresdefault.jpg]


Należy też wspomnieć, że braliśmy udział, na zaproszenie twórców, w zamkniętych Alfatestach gry Hell Let Loose w ostatni weekend.
Okiem CarlaPole:
Cytat:Z jednej strony mi zaimponowali, z drugiej zawiedli.. ogólnie spoko ale mają teraz pewne rzeczy napewno do zrobienia i naprawienia. Nie tylko bugi ale też trochę co do designu. Dalej wierzę że będzie spoko, ale zobaczymy co i jak zrobią z istniejącymi problemami.

Gra zapowiada się miodnie, ale dużo jeszcze wody w rzece na Gorodoku upłynie nim będzie można powiedzieć, że jest to produkcja o tak bogatej głębi rozgrywki jak nasz ulubiony Squad.

Miło nam ogłosić, że wraz z nowym rokiem HSR postanawia wyjść ze swojej głębokiej piwnicy i stanąć na półpiętrze, to znaczy rozszerzyć swoją działalność poza wspaniałą, jedyną i niepowtarzalną grę - Squad. Normalnie wychodzimy ze swojej strefy komfortu….
Do rodziny dołącza Rainbow Six Siege zwany również jako Tęcza Sześć: Oblężenie. Dla tych, którzy nigdy o tej grze nie słyszeli:5-osobowe drużyny stają naprzeciw siebie, aby odbić zakładnika, zająć terytorium bądź podłożyć bombę. To co wyróżnia Rainbow-a to to, że jest to strzelanka mocno taktyczna i wiele tutaj zależy od strategii i wyposażenia, które wybierzemy. Wkrótce na forum otworzy się odpowiednia sekcja do tegoż tytułu wraz z większą ilością informacji i możliwymi niespodziewajkami. Wysunięty został Członek Administrancji z ramienia na czoło, tfu z braku laku i by rozwiać wszelkie wątpliwości, że Administracja coś robi, tymczasowym Opiekunem Sekcji (tutaj też w tym miejscu w tym momencie z tego miejsca) ogłaszam Konkurs na nową nazwę dla tego szacownego i jakże intratnego stanowiska. Puśćcie wodze swej fantazji! Spuśćcie okowy ze swej kreatywności jakbyście spuszczali WPP (wciry piechocie przeciwnika) siedząc w Bradleju!
Chętnych do gry w bardziej skodyfikowanych i stabelkowanych ramach serdecznie zapraszamy na Teamspeaka bądź zgłaszanie się do opiekuna sekcji.


Oraz jak zwykle najważniejsza rzecz, na jaką czekaliście przez te wszystkie przydługie i nudne teksty (chyba, że byliście cfani jak <!wstawić jakieś fajne porównanie!> i od razu przejechaliście na sam dół tekstu, w to oto miejsce, by dostąpić Oświecenia i dowiedzieć się któż to tym razem dostał awans. Czy były one sprawiedliwe? Czy ktoś został pominięty? Czy Barabasz znów został zbanowany na diskordzie? Czy czarne jest czarne, a białe jest białe? Ale przejdźmy do meritum, czyli najważniejszej części, do clue tematu, do jądra zagadnienia.Grudzień się skończył, smogu naszło, więc przyszedł czas na comiesięczne awanse!
Poniżej znajduje się lista osób, które od ostatniego biuletynu do dnia dzisiejszego zapracowały na awans.


Awans na Starszego Husarza otrzymują:[Obrazek: qBSapDw.png]CiągneTaczki
Buutrus
Aziv
AngryFox
Kruszek
Groszek


Awans na Kaprala otrzymuje:[Obrazek: YiISPCn.png]Anders
Ptachu


Awans na Starszego Kaprala otrzymują:[Obrazek: tYWShhW.png]Beast
Rywus
Krwawy Ork
Tim Kapa
MARCINEK
Vat
Tompork
Awans na Plutonowego otrzymuje:[Obrazek: hS3ZdEm.png]Zega
MurasaSAwans na Sierżanta otrzymują:[Obrazek: starszy-Wahmistsz.png]Andrzej D
Ozło
NemerlAwans na Starszego Sierżanta otrzymują:[Obrazek: Starszy-Sier-ant.png]ZlomerAwans na Starszego Wachmistrza otrzymuje:[Obrazek: iEbc6Yh.png]Japa


Wszystkim awansowanym gratulujemy!

Jabi out.
[Obrazek: iHrOcoV.png]
Odpowiedz
#2
Rynsztok myślami sięga gwiazd aniżeli czyta, próbując okiełznać melodie ciszy.
Dzięki za awans.
Odpowiedz
#3
Coś za cicho jak na sekcje komentarzy pod biuletynem
Odpowiedz
#4
Kiedyś to było Kurła. Kiedyś to było, nic się nie psuło kurła nie to co teraz Smile

A tak serio dzięki za awans ;p
Odpowiedz
#5
A ten teges.. kto jest *nazwa pozycji tutaj* sekcji R6?

Moja propozycja na nazwę to Kierownik Sekcji. Tylko bym mógł mówić "panie kierowniku"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości