Biuletyn o stanie klanu #22 "Sezon ogórkowy i zbiory. Dyń."
#1
Niedawno była premiera v12. Ożywiło to marazm, w jaki zostaliśmy wprawieni przez wakacje, przez brak update’ów, nowego kontentu i ogólnego narzekania wszystkich na wszystko. Jest fajnie, wozimy się czołgami i innymi warriorami, podnosimy wszystkich wszystkim i ogólnie znów zbieramy się codziennie by dobrze się bawić na serwerze The Coalition albo Squad Europe. Albo gdzieś indziej (a może u niemca?). Wpadajcie na tsa, dołączcie do zabawy! Szkoda tylko, że update’y tak rzadko wychodzą… Ale dość tego narzekania, przejdźmy do gdybania. Pewnie jakby developerką zajął się Kinaj z Antolem, a marketingiem Bezu, to w Squada grałoby więcej osób niż w CS-a. A tak to dalej musimy czekać na update do SDK. Będzie to może coś i my ruszymy...


Zacznijmy może od kilku zmian wiadomych bądź nie:

Cytat:HSR jest jak Matka, rekrut jest jak dziecko, ojciec odszedł, więc potrzebujemy Dobrych Wujków.

Kim jest Dobry Wujek?

Dobry Wujek jest doświadczonym Husarzem, lubiącym dzieci, kontaktowym i otwartym. Znającym zarówno życie klanowe jak i realia meczowe. Dodatkowo dobrze, żeby był aktywny w życiu klanu i mieścił się zachowaniem w ogólnie przyjętych normach społecznych.

Cóż robi taki Dobry Wujek?

Dobry Wujek jest opiekunem naszego młodego rekruta. Pomaga mu, odzywa się do niego co kilka dni, zaprasza na granie. Pomaga rekrutowi ustawić odpowiednio grę. Uczy go jak się poruszać i jaki jest sens gry. Jeżeli grają w grę to grają razem. Jeżeli rekrut gdzieś znika to Dobry Wujek pyta go czy wszystko jest okay. Jest to takie połączenie telemarketera i Świadka Jehowy. 

Liczyłbym na to, że dzięki Dobrym Wujkom ilość rekrutów, którzy zostają u nas zdecydowanie by wzrosła, dzięki czemu tracilibyśmy mniej czasu na usuwanie nieaktywnych, a przy okazji powstawałby większy i lepszy HSR.

[Obrazek: rkr9exh.jpg]

Projekt “Wujek” nigdzie nie został dobrze rozpisany, a funkcjonuje już kilka dobrych miesięcy. W skrócie, gdy przychodzisz do nas możesz czuć się zagubiony i pełen pytań. Na te wszystkie problemy pomaga niejako mentor albo opiekun, zwany tutaj “dobrym wujkiem”. Odpowie on na wszystkie pytania i wprowadzi nowego rekruta w naszą społeczność. Dumnymi Wujkami w HSRze są Japa, Berni oraz CarlPole.


Wyczekiwane przez Was rangi. Temat ciągnięty od początku istnienia HSR-u. Ten dostał tamten nie. Ten strzela lepiej, tamten lepiej skacze. Rangi zostały przegłosowane na specjalnym zgromadzeniu i oficjalnie zostały, ale wymagały przebudowy. Może nie jest to rewolucja francuska ale jakaś polska na pewno.
Dokładne rozpisanie i wytłumaczenie “co i jak” pojawi się niedługo dzięki Andrzejowi D.


[Obrazek: chance-or-change-770.jpg]


Zmiany, zmiany, zmiany…

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRg3hOvwAvjXAfRKK0ej18...oegUMAfYQb]
Jesteśmy otwarci na innowierców, wszelkiej maści odmieńców, młotów i myślących inaczej czerpiąc cierpliwość i sposób traktowania od Wspaniałego, Przemiłego Starszego Kaprala AdRaina z przykrością zawiadamiamy, że jednogłośną decyzją Fauxa, po tym, jak Cookie zmienił płeć, nauczył się wspaniale strzelać z łuku, obciął sobie lewą pierś i, zasłaniając się brakiem czasu i obowiązkami strzeleckimi, obroną swojej ojczyzny przed zakusami hellenów, złożył rezygnację ze stanowiska ClanRepa.

[Obrazek: funny-fail-pics-apartment-fire-bucket-of...ailure.jpg]
Nowym ClanRepem został Berni. Do jego obowiązków należy głównie umawianie meczy, łagodzenie dram i załatwianie nam Whitelist na jak największej liczbie serwerów “by grało się lepiej”. Jeszcze jakby balans był tam mniej utrzymany…

[Obrazek: 878102AC2B02F11BE5800236B3E3A03A736DD3E8]
Jak zapewne zauważyliście, a przynajmniej ci z Was, którzy udzielają się częściej na naszym discordzie Haeserowym (nomen omen zapraszamy do udzielania się tam, bo to tam doceniamy kaczki, tam poke'ujemy się na granie, tam wrzucamy fajne obrazki z kotkami i innymi takimi, tam Ś.P. Adik swego czasu wrzucił pamiętne zdjęcie skarpetki) by zapobiec degrengoladzie, nadmiernej ilości gównoburz oraz bezmyślnego spamowania na kanałach, które do tego nie służą, oraz nadmiarem zajęć zleconych administracji, powołaliśmy grono Moderatorów, do którego należą Berni, CarlPole oraz Japa. To oni stoją na straży porządku, dobrego imienia Waszych Matek oraz chronią Was od oglądania golizny nie na kanałach do tego przeznaczonych.


To nie koniec zmian, a początek.
Husaria, nasz wspaniały Klan, my wszyscy noszący dumnie przed naszymi nickami tag |HSR| przyszliśmy tutaj dla Squada. Wielu z nas zostało dla Haeserzu, lecz nowi co przybywają dalej robią to dla Squada. Tej wspaniałej gry, którą kochamy bo daje nam coś niepowtarzalnego, ale też nienawidzimy za dużo jej mankamentów. I ten proces wydawania nowych ficzerów…
HSR powstał po to, by grać mecze. Mecze w Squada. Nigdy nie byliśmy tutaj dla przyjemności. Tak było, jest i będzie póki my żyjemy.
Jak to pisał Wieszcz Polski, Naczelny Janusz III RP, Ten, Który Nie Wie Co To Gra Komputerowa, “coś się kończy, coś się zaczyna”. W naszym przypadku tylko ten Biuletyn się kończy, ale zaczyna się Nowa Era w dziejach HSR. Została powołana Sekcja Squada (póki co jest jedyną sekcją HSR) a na stanowisko Oficera zaprzysiężeni dziś, o godzinie 18 czasu lokalnego, zostali Berni oraz Germa. To w ich stery oddajemy my, Administracja, najważniejsze rzeczy związane z funkcjonowaniem HSR w oparciu o samą grę. Mecze, kity, taktyki, awanse i degradacje, odznaki, inne bajery. Pewnie zastanawiacie się ile będą zarabiać? Podzielę się z Wami tą informacją. Ich pensje są o połowę niższe niż zarobki Administracji Wink

Jabi
[Obrazek: iHrOcoV.png]
Odpowiedz
#2
Gratuluję awansów!
Odpowiedz
#3
No to kolejny za miesiąc Big Grin
Odpowiedz
#4
Ku chwale Haeserzland! Huraaaaa ku chwale i jeszcze dalej!

Dobre zmiany! Jeszcze rangi, naprawiona meta i będziemy wygrywać ISKT! Pfu, SCC, SWC, WC dla mężczyzn czy coś tam innego jest.
Odpowiedz
#5
Świetnie! Berni powiedzial ze 25 bedzie biuletyn i jest biuletyn. Takim ludziom mozna wierzyc
Odpowiedz
#6
Jak zostało powiedziane, że biuletyn będzie to znaczy, że będzie i nie ma sensu się co pół roku upominać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości