Magiczny375
Nick: Magiczny375

Profil Steam: http://steamcommunity.com/id/magiczny375/

Kilka słów o sobie: Nazywam się Krystian i mieszkam w stolicy naszego kraju, od jakiegoś czasu grywam zarówno w Squada jak i w Post Scriptum, z racji tego że gra mnie wciągnęła szukam jakiejś porządnej i zgranej ekipy, z którą będzie można od czasu do czasu pograć jakiś meczyk. Oprócz tego interesuje się historią, militariami i różnego rodzaju zagwozdkami taktycznymi. Jakiś czas temu miałem przyjemność grać z paroma osobami z waszego klanu na waszym serwerze.
Odpowiedz
SIema, ogólnie to fajnie że masz już to 90+ h w squad, nie wiem jak na to spojrzą jakieś bardziej decyzyjne osoby ale brak odpalonego SQ w ostatnich 2 tyg I PS które nigy nie zostało odpalone wygląda dość dziwnie. Wbijaj na naszego TS i tam dogadacie się z Administracją Smile.
Odpowiedz
Właśnie nie wiem, dlaczego Post Scriptum nie wyświetla mi się w uruchamianych grach, pomimo że w ciągu ostatnich dwóch dni grałem w niego około 10h.
Odpowiedz
Wszystko wyjaśnione. Koledze się coś buguje z graniem na niewidoku i mu godzin nie dolicza. Odesłany na rozmowę.
Odpowiedz
Przyjęty.
[Obrazek: iHrOcoV.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości