[przyjety] Buutrus
Nick: Buutrus

Czas: 159 g w Squad : https://steamcommunity.com/id/buutrus

Witam. Rocznik stanu wojennego 80r. Chrzczony w kościele garnizonowym. Kategoria A WKU. Pilot w szeregach klanu Husarii w Elite Dangerous i tam polecono mi was i grę.. i wsiąkłem. Na razie fajnie mi się gra medykiem i brytyjskim granatnikiem. Szukam szkolenia na moździerze ale w lokalnym UP nie oferują.
Wczoraj Berni mówi... pisz, aplikuj... to piszę.

Chwała Husarii

Buutrus (dla żony i dzieci - Piotr)
Odpowiedz
No pacz, też gra w ED...
Twój profil jest prywatny, popraw to proszę.
[Obrazek: iHrOcoV.png]
Odpowiedz
Halo tu Berni co pisał, Musisz w ustawieniach profilu steam zmienić profil na publiczny tak jak pisał przedmówca. Jak to zrobisz to łap kogoś na ts z tych osób(nie wiem czy aktualna lista) Zawax, Jabi, Cookie, Fauxcross . I co złego to nie ja
Odpowiedz
(08-07-2018, 05:35 PM)Berni napisał(a): Halo tu Berni co pisał, Musisz w ustawieniach profilu steam zmienić profil na publiczny tak jak pisał przedmówca. Jak to zrobisz to łap kogoś na ts z tych osób(nie wiem czy aktualna lista) Zawax, Jabi, Cookie, Fauxcross . I co złego to nie ja

O to chodzi?
Widoczność szczegółów gry ? Zmieniłem na publiczny.
Odpowiedz
Już jest Panie kolego wszystko w porządku. Właśnie o tą widoczność chodziło żebysmy zobaczyli ile masz godzin w SQ.
Odpowiedz
(09-07-2018, 07:57 AM)Berni napisał(a): Już jest Panie kolego wszystko w porządku. Właśnie o tą widoczność chodziło żebysmy zobaczyli ile masz godzin w SQ.

Dobra dobra, VACa szukałeś przyznaj się ;P
Odpowiedz
VAC jest zawsze publiczny.
Odpowiedz
Popo ora zlomera
ZOBACZ ZDJĘCIA
Odpowiedz
(09-07-2018, 03:51 PM)Berni napisał(a): Popo ora zlomera
ZOBACZ ZDJĘCIA

Link nie działa Sad
Odpowiedz
>ZOBACZ ZDJĘCIA<