halinka
Nick: halinka

Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/lewaprawahuj/

Witam. Jestem sobie Halinka. Aktualnie skończyłem technikum informatyczne i jestem po egzaminach zawodowych, co wiąże się z tym, że mam dużo czasu na gierki. Gram z wami już w sumie kilka dni jako osoba bez klanu, jednak brakuje mi tej przynależności co do jakiegoś składu, grania tzw. klanówek, co jest czystą przyjemnością dla mnie. W grach typu fps siedzę od 8 roku życia(od kiedy dostałem komputerek na komunię), poza tym w czasie wolnym gram w gry typu starcraft 2 (w ostatnim sezonie platyna na lotv),csgo(co prawda trochę przerwy miałem ale wprawę jakąś tam mam,1400h+godzin, rangi wahające się między lem a global), arma 3(800h+ na serwerach rp/różnych misjach z polskimi klanami),arma2(mało istotne 99h na exilach). Z grą taktyczną, prowadzeniem akcji jak i byciem zwykłym szeregowym miałem styczność nawet w rzeczywistości (spotkania asg m.in.). Podoba się dla mnie granie w squad i fajnie by było do was dołączyć, tym bardziej, że nie widziałem nic lepszego. Tak poza tym mogę dodać, że byłem sporo czasu osobą nadzorującą administracje(nie mylić z właścicielami) infinitycore.pl.
PS. nie chcę wychodzić na jakiegoś nerda sztywniaka, bardzo lubię pić alkohol i jarać fajki  Angel 

edit. zapomniałem dodać, że ciekawie się myślistwem, czyt. jezdze sobie z dziadkiem i wujkiem na polowania, dodatkowo wygrałem kilka konkursów powiatowych w gimnazjum na najlepszego strzelca z tych smiesznych wiatrówek na gaz(w technikum mi nie dali, bo niby informatyk to strzelac nie potrafi, mundurówka ma przywileje).

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Nie wiem czy to tylko mój problem ale nie widzę ile masz godzin w squad tak samo jak w innych grach na profilu Tongue. Sprawdź prosze ustawienia. Jak to poprawisz i masz więcej niż 20 godzin w squad to łap admina na ts żeby przeprowadził z toba rozmowę Smile.
Odpowiedz
zrobione
Odpowiedz
ŁAP kogoś z administracji na tsie bo tak czekasz i czekasz Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości