Nynxior
Nick: Nynxior

Profil Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198119336338/

Kilka słów o sobie: Cześć i czołem jestem Bartek. Mieszkam w Szczecinie i jak wyżej widać mam 19 lat  Confused . Niedawno temu kupiłem Squada ale już zaczynam nabijać godzinki na Steamie grając razem z chłopakami z HSR i gadając na TS`ie  Cool . Na komputerze nie siedzę całymi dniami chociaż to zależy od sytuacji (młody się wyszaleć musi czasem  Big Grin ) no i uczęszcza do szkoły  Dodgy ... Myślę że byłbym przyzwoitym dodatkiem do Waszej ekipy jeśli rozpatrzycie pozytywnie moje podanie  Tongue . Jestem osobnikiem spokojnym i przyjaźnie nastawionym do innych członków zespołu. Zachowuję kulturę osobistą no ale wiadomo czasem się krzyknie "O ku**a RPG!"  Big Grin  

Pozdrawiam serdecznie i czekam na rozpatrzenie  Blush
Odpowiedz
Zgłoś się do kogoś z Administracji na Tsie i powiedz mi Przyjacielu ile masz godzin w squada?
Odpowiedz
(02-05-2018, 11:28 PM)FauxcroS napisał(a): Zgłoś się do kogoś z Administracji na Tsie i powiedz mi Przyjacielu ile masz godzin w squada?

Aktualnie jest to 15h ale ciągle z Wami gram więc wpadają kolejne godzinki  Wink
Odpowiedz
Ok Dobij do 20h i złap kogoś na tsie ;>
Odpowiedz
(02-05-2018, 11:31 PM)FauxcroS napisał(a): Ok Dobij do 20h i złap kogoś na tsie ;>

Oczywiście złapię bez problemu
Odpowiedz
I zacznij pisać normalnie...
[Obrazek: iHrOcoV.png]
Odpowiedz
Co się stało? Zjazd klaunów, że tak kolorowo? Big Grin
Odpowiedz
Chciałem żeby było czytelnie ale skoro Wam nie odpowiada to poprawię błąd i będę pisać normalnie Big Grin
Odpowiedz
No i wreszcie ktoś z okolic. ;D
[Obrazek: 0Az5QzW.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości