Belwil
Nick: Belwil
Profil Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198031540912/ 

Czołem Panowie.

Jakiś rok temu po przegraniu kilku godzin w squad stwierdziłem że gra z przypadkowymi ludźmi nie ma sensu i mija się z celem. ,,Randomki'' ledwo mówiące po angielsku, i ludzie którzy pomylili tą grę z serią BF doprowadzali mnie do szewskiej pasji, to właśnie zmotywowało mnie do szukania rodaków zrzeszonych w jakimś klanie, lub zwyczajnie grupy ludzi czujących klimat squad'a trochę bardziej niż inni.
Tak o to właśnie trafiłem na Husarię, popatrzyłem trochę na forum i stwierdziłem że czas najwyższy napisać podanie o przyjęcie i tak też zrobiłem. Po jakimś czasie mogłem już z dumą dopisać sobie przed nickiem |HSRr| i przez kilka tygodni dobrze bawić się razem z wami na treningach i meczach. Niestety albo i stety w moim życiu troszkę się zadziało (zmiana pracy, przeprowadzka) co ograniczyło mocno mój czas spędzony przed monitorem. Na całe szczęście sprawy stoją już stabilnie więc i czas na komputer powrócił dlatego też piszę podanie o ponowne wcielenie w szeregi Husarii bo fajnie się z wami grało.

Pozdrawiam, Belwil.
Odpowiedz
Złap któregoś admina na tsie by przeprowadził z tobą rozmowę rekrutacyjną.
[Obrazek: iHrOcoV.png]
Odpowiedz
Bo HSR jest jak Matka...
[Obrazek: iHrOcoV.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości