Biuletyn o stanie klanu #17 „Rewolucja Październikowa w HSR"
#1
W październiku jak w śmietniku! Tym razem był to miesiąc spijania hektolitrów piwerek w ramach Oktoberfest albo III zjazdu partii HSR w Trójmieście. Zlot był bardzo udany, gdyż nikt nie skończył na OIOMie a kebab został skonsumowany. Do tego część członków partii wysuniętych na czoło z prawego ramienia ukulturalniło się zwiedzając świeżo otwarte muzeum poświęcone drugiej wojnie światowej. To tak w ramach przerwy od spożywania piwa i cytrynówki. Ale październik to nie tylko miesiąc żłopania trunków, to także miesiąc rewolucji! Rewolucji, która zrewolucjonizowała HSR. Zmiany, niczym przyjemny zapach amoniaku przesiąknęły cały klan. Te najbardziej widoczne i mające wpływ na kierunek w którym ora się teraz pole, zostały opisane nieco niżej.
Informacje techniczne: w październiku rozegraliśmy w okrągłe 10 meczy,  które tradycyjnie były mixem spotkań towarzyskich i ligowych.
Wróg nie zdążył zatamować krwawienia tętniczego 3953 razy.
Do nas medyk nie zdążył dobiec jedynie 2726 razy.
Najwięcej skalpów zdjął  ponownie Skullten zwany “Lewitującym szczelającym karabinkiem” - 337 killi daje prawie 8,5% wszystkich killi klanowych w tym miesiącu
Procentowo skalpów najwięcej przyszył:  1) Taweciek zwany “Pędzącym Jeleniem” - 22,67% 2) Kroll zwany “Pełzającą szyjącą dłonią” -  18,34% 3) Honclik zwany “Gorącym Mikrofonem Honclika” 9,47%

ZMIANY

Pierwsze UNO PRIMO – Drzwi otwarte.
Zawsze marzyłeś aby wstąpić w szeregi HSR ale wrodzona skolioza nie pozwalała Ci na siedzenie na komputerku i granie przez 24h? W starożytnej Sparcie najpewniej by Cię od razu zrzucono ze skarpy? Może Stara ciągle coś marudzi nad uchem? Żebyś przestał grać, bo pies zdechł i trzeba go zeskrobać z fotela i zakopać, ponieważ już pojawiły się już czerwie? Albo wykładałeś chemie na drugiej zmianie w Carrefourze, przez co nie mogłeś grać meczy? Niegdyś za te wszystkie przewinienia, kosynier Mevosh dopadł by cię rychło. Czy kiedyś magiczna bariera 20h wydawała się nie zdobycia? Zapomnij o niej. Od dzisiaj HSR otwiera drzwi dla wszystkich! Nie ważne że grasz na Celeronie 333Mhz, nie ważne że masz czas tylko wtedy gdy zaludnione są amerykańskie serwery. Znosimy progi wejścia,  znosimy okres kandydacki. Od teraz możesz być dumnym posiadaczem tagu |HSRr| już po krótkiej rozmowie z którymś z oficerów. Pakiet zawiera również jedną kawę i jedno ciasteczko.
[Obrazek: qBPXQl0bd8vf88uuq7ALwZZ5yaSsmvJ0tyClhABz...H_FakJPdtg]

Drugie DUO PRIMO – Kadra
Kadra czyli najlelitarniejsza elita naszego klanu, skupiona przede wszystkim na wygrywaniu niezliczonej ilości meczów. Są to bogowie wojny niczym starożytni Hellmans i Domestos! Prawdziwi anihilatorzy, siejący postrach w szeregach przeciwnika samym pojawieniem się na polu walki. Ale Kadra to nie tylko splendor, prestiż, czerwone dywany i tanie kurtyzany. Kadra to także krew, pot i otarcia nadgarstków a może i nawet samych opuszków palców- z okazji niezliczonych treningów, długich godzin ćwiczenia aima i nieskończonej liczby wywróconych Strykerów. Kadra to również wysokie progi wejścia. Od teraz każdy kadrowicz który zostanie przyłapany na graniu w cokolwiek innego niż Squad (nie wspominając o CS) może liczyć się z szeroko zakrojonymi  konsekwencjami i embargo na zapiekanki z sosem marki Tortex. Na czele kadry stanął naczelny siepacz, rządzący twardą ręką, twardym pejczem i twardym terrorem  Zawax, skończyło się popuszczanie pasa siusiaczki.
[Obrazek: MQysVoT6hIrKfYuA7CWAa-p6cZMPWJhFxB9WkP0a...1FohonCZTQ]


Trzecie TRIO Primo – Serwerzyk + free weekend
Po rozpatrzeniu ogromnej ilości wniosków formalnych, podań, petycji z podpisami 50 tysięcy graczy, wyremontowaniu bursztynowej komnaty (tj. łazienki naczelnika) która pochłaniała znaczne ilości klanowych szekli. Postawiliśmy z powrotem na nogi nasz publiczny klanowy Serwer. Od dzisiaj nie musisz spożywać alkoholu w samotności możesz śmiało dołączyć i pograć w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze.
Nazwa serwera:
[PL/ENG] KLAN HSR ORAZ NASZSQUAD.PL
Dodatkowo w najbliższy dwudzionek, odbędzie się kolejny free weekend podczas którego będziemy starali się wspierać biedne świeżutkie antylopki w przekraczaniu cichego Donu na Gorodoku. Free weekend rozpocznie się 9 listopada o godzinie 19:00 i potrwa pewnie do późnych godzin wieczornych w niedzielę. W tym czasie ze strony HSR wszyscy nowi gracze będą mogli liczyć na nasze wsparcie i pomocną dłoń w wykonywaniu podstawowych czynności, zadaniach typu “KTÓRYM SIĘ KOPIE?”.  Zapraszamy na nasz TS.
 
25.10.2017 mecz ligowy HSR vs 1st
Kolejny mecz ligowy za nami, tym razem przeciwko 1ST. Przeciwnika podjęliśmy na na mapie OP first light w trybie AAS v1. Mecz był całkiem wyrównany, tradycyjnie walki o storage były bardzo krwawe, przeciwnik mimo iż z Francji, wcale nie wywiesił białej flagi. Pierwszą rundę, grając po stronie milicji, przegraliśmy różnicą 87 punktów, w szczególności należy zwrócić uwagę na wyśmienicie dopasowane uniformy milicji na tej mapie. Druga runda poszła znacznie lepiej po naszej myśli, wygraliśmy w sumie różnicą 322 punktów. Rozgrywaliśmy tę mape jeszcze przed updatem, ale najnowsza aktualizacja mimo iż prawdę powiedziawszy bardziej nas cofa niż pcha do przodu, daje większe szanse dla milicji, a to z powodu usunięcia Humvee a wstawienia w ich miejsce MRAPów maskowaniu pustynnym, które pasują do tej mapy niczym pięść do oka.

https://go.twitch.tv/videos/185041976

Na uwagę zasługuje również popis umiejętności naszego głównego rębacza oraz od niedawna kadrowicza MeVosha, cięciwa w jego łuku zaśpiewała tango wielokrotnie, niech im ziemia lekką będzie:
https://streamable.com/crwh2

31.10.2017 HSR vs SQ-MAK + Vaev
Mecz towarzyski który odbył się przeciwko klanom Tureckim: SQ-MAK oraz wspierający ich VaeV pod dowództwem Smila i Mephisto. Mapa na której dzielnie stawialiśmy czoła janczarom to Fool’s Road w wersji  AAS v3. Nasza kawaleria, mając na uwadze gęste lasy foolsa, szybko zeszła z koni, aby poruszać się zwinnie i cicho niczym bojowa nutria w rui. Nie obyło się bez drobnych wpadek dla tankistów którzy pozostali w maszynach, screen z pierwszej rundy:
[Obrazek: uZkU0pghf_4Nb_Occ-XABUm5z6RUgtfQu5TnHKhf...ShOASzGMBd]


Po nawiązaniu pierwszych kontaktów, nasza piesza kawaleria wspierana przez pancerną pięść poczęła rzezać okrutnie nadziakami bisurmańców saraceńskich, przeciwnik rzucał do kontrataku kolejne orty, które atakowały szaleńczo  z okrzykiem „hałła” na ustach i jantaganem w ręku. HSR dzielnie łamał kopie nadziewając żołnierzy sułtana stulejmana Piekącego, tworząc z nich swoisty szaszłyk przygotowywany na tradycyjnie rewolucyjnego grilla październikowego. Gdy kopie się złamały, nasi dzielni wojacy wbijali lewaki w żebra przeciwników, ukrucając męki przeciwników na North Village. W ferworze walki nasi tankiści, co prawda wysprzęglili przypadkiem kilkukrotnie do swoich, ale była to wina najnowszej aktualizacji które usunęła nicki sprzymierzeńców podczas celowania, po prostu karabinek sam wypalił.

W drugiej rundzie doszło na początku do patowej sytuacji po obu stronach, a to dzięki Rushu, na początkowe flagi przeciwnika po obu stronach. Mimo zaciętych walk, udało się wygrać obie rundy, bardzo dobrze sprawowały się pojazdy pracujące w parach, które nie dawały chwili wytchnienia osmańskim hordom. Co prawda nie zdołaliśmy zdobyć namiotu Wezyra, ale obie rundy wygraliśmy na punkty.
[Obrazek: BiXI-s3PXlhIFgLdwEXTMIc5ilQe3z4t8B2FsF7M...H48nCd4q49]

https://go.twitch.tv/videos/185041976

Przejdźmy do ostatniej części forum ale i najprzyjemniejszej- swoistej truskawki na torcie.
Odznaczeni i Awansowani,
Na “pełnego” Husarza
 • Dreamscape
 • Grzechotnik
 • Baziak
[Obrazek: xWBFkwFMQbqPIx102X4S855uUFOAMgdtsGrOFSGl...cXolh6J0OD]

Na Starszego Husarza:
 • Abraham
 • Daras
[Obrazek: mgy3XrfRtEmNOFkX0MQ7YF6XZ9ZwsJp95V79ka3f...ImxbuvEwk7]
Na Kaprala:
 • Duke
[Obrazek: Tm0ty-dW4EnVRdu5iO7HSe2ls20U8JmNW0MWz3GG...DiL__gx_QX]

Na Majora:
 • Mevosh (awans okolicznościowy za zagranie 100 meczy w barwach HSR)
[Obrazek: A18-AbZHI2SG_D3xB6J8RVKqjLcqGLlRm6FoKXpi...76nzJlzMA0]

Brąż CCFN
 • Cookie
 • Serafin
 • Axon
 • Daras
[Obrazek: XfKGGhskATxUjanOW7G-jmzYaC_SLPsFGFDu-LsU...GYXwbB2A1l]Sreberko CCFN
 • Duke
[Obrazek: VT9XqM-Y0ybVsSUtvYwzgopkqXYGgfMmqP8DN4rB...qIRbUID4WZ]


Emeryt
 • Zawax
 • Taweciek
[Obrazek: p_fstUwWzGO5DCV5NgcFFf9avlBccRngdVvX4Hlt...WKny4BMYqP]

Brązowa Szekla
-Dreams
-Świst
-Skullten
[Obrazek: MRimP94n20fSKLiiGP6KbfUI3uaANWDY9HJqH766...0FGU4B2Kok]
Wysokim kunsztem painta popisał się w tym miesiącu Lisiec, i to jemu należą się podziękowania za wyśmienite grafiki opiewające październikowy Biuletyn.


Na koniec eksluzywna fotografia z naszego zlotu walcząca o tergoroczne World Press Photo. Możecie zgadywać kto jest kto Smile

[Obrazek: BCudP55ctiCQmUsW9rHJHeYU00XmVScEwEIR_m-k...hLH86Lz4HR]
Odpowiedz
#2
ZGADUJĘ ŻE TEN Z BRODĄ TO POPO
Odpowiedz
#3
Wzruszyłem się, dziękuję!
Odpowiedz
#4
Dobra, kto stoi pomiędzy Melchiorem a Popem? xD
Odpowiedz
#5
Wodospad.
Odpowiedz
#6
Gratuluję przede wszystkim sobie za to, że tyle z wami wytrzymałem xD
[Obrazek: leXHljc.png]  [Obrazek: poqXGBK.png] [Obrazek: 0JHbCmM.png] 
Odpowiedz
#7
ło panie. 100 meczy, gratuluję MeVosh! I gratki reszcie też!
Odpowiedz
#8
nie wiem Evers, ale musisz sobie poprawic sygnaturke xD
Odpowiedz
#9
A co z nią nie tak? xD
Odpowiedz
#10
Zgaduję że starszy kapral to nie to samo co plutonowy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości