One Life Event - "Dirty Humvee"
#1
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na jednodniowy event poświęcony bardziej realistycznej rozgrywce w świecie SQUAD'a.
Jedno życie, jedna szansa.
Osiągnij swój cel i nie daj się przeciwnościom! Zostań zwycięzcą!

Event ten ma nam umożliwić odkrycie nowej strony i możliwości jakie daje SQUAD. Teraz, po aktualizacji v9.6 i zmianach wpływających przebieg walki postanowiliśmy stworzyć możliwość do przetestowania tychże w walce nastawionej bardziej na realizm. Zamierzamy wam oddać do dyspozycji tylko 1 ticket na osobę, co oznacza że jeżeli zginiesz - nie masz już szansy na powrót. Rally Point'y, HAB'y nie istnieją. Waszymi "Bogami" którzy zadecydują o waszym losie są jedynie medycy. Tak więc - to dzięki waszym wszelkim doświadczeniom z innych pól bitew, dzięki umiejętnościom koordynacji z oddziałem będziecie musieli stawić czoła tym zupełnie odmiennym od typowych warunkom walki.

Start: 22 Lipca (sobota) godzina 18:00


Scenariusz - "Dirty Humvee"

US Marines  ruszają w konwoju do miasta Al Basrah z misją zniszczenia 2 odkrytych przez wywiad komórek terrorystycznych. Nie wiedzą dokładnie na jakie siły mogą się natknąć i w jak dużym stopniu terroryści są zabezpieczeni pod względem logistycznym i personalnym.

Terroryści dzięki swoim wtyczkom w wywiadzie i miejscowej bazie USA, zostali poinformowani o zbliżającym się wrogu. Postanawiają stworzyć jak najwięcej problemów Amerykanom.

Zapraszamy do zapisów na NaszSquad.pl

Wszelkie pytania odnośnie eventu proszę kierować do Ritsu.

Uczestnicy:

1. Facilesify
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości