Zakup SQUAD
Witam przymierzam sie do kupna SQUAD jednak oprocz takich problemow jak chociazby czy gra bedzie dobrze smigala mi na moim sprzecie mam problem z kupnem gry i tutaj mam pytanie. Czy jedyna mozliwoscia doladowania steam zeby kupic squad jest doladowanie minimum 50e paysafecard? I co jaki czas mniej wiecej sa przeceny na ta gre? Kupic teraz czy sie wstrzymac? Z gory dzieki za pomoc Smile

P.S Jesli zalozylem temat w zlym miejscu to prosze o przeniesienie.
Odpowiedz
Hej ho! Przecena skończyła się parę dni temu. Jak często się pojawiają możesz zobaczyć tutaj: https://steamdb.info/app/393380/ Co do sposobów doładowania Steama to ciężko mi się wypowiedzieć, ponieważ nigdy nie korzystałem z tej opcji. Zazwyczaj wszystko ściągało mi od razu z karty.
Odpowiedz
Popo jak tak patrzę na ten wykres co wychodzi na to ze na kolejna obniżkę ceny będę musiał sobie jeszcze trochę poczekać Sad
A wydać ponad 200 zł i gra ma nie działać to lipka Sad Istnieje cos takiego jak zwrot ale wlasnie nie wiem czy jesli doladuje steam z karty to srodki powroca na przyklad na moje konto bankowe czy tylko na portfel steam. Bawil sie ktos moze w cos takiego ?
Odpowiedz
Może to budzić kontrowersje ale jeśli nie chcesz wydać 200 zł to na g2a.com widzę za 126 zł
Odpowiedz
Jestem pewien, że wrócą na portfel Steam.
Odpowiedz
Dziękuje wam za odpowiedzi. A w szczególności Panu prezydentowi Smile Już zakupione.
Odpowiedz
Gra warta ceny  Wink
[Obrazek: JiC4bUY.png][Obrazek: xPuyIPZ.png][Obrazek: tZwgnmJ.png]
Odpowiedz
Kroll właśnie tak nagrzałem się na tą produkcję po obejrzeniu kilku waszych klipów i dziesiątków filmów na yt ,że musiałem dokonać zakupu choćbym miał grać w 10 fpsach Tongue
Może po wstępnym ograniu będzie można dołączyć do was. Chyba ,że posiadacie jakieś progi ,które nie pozwolą takiemu początkującemu jak ja Tongue
Odpowiedz
Zasady rekrutacji masz opisane na forum Wink a co do działania gry to wszystko na low i będzie dobrze Smile
[Obrazek: ofaMs2P.png]
Odpowiedz
Cisiur wiem właśnie się dopatrzyłem Smile Ale dzieki za info , Potwierdzam rozdziala 800x600 low low i do przodu Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości