Biuletyn o stanie klanu #13 "Summer Time"
#1
Summer Time  w HSRZu!
Kolejny miesiąc za nami. Sezon  ogórkowy w pełni: bez brejkin njusów, bez patcha, z małym recapem,  za to z promocją -50% na Squad na Steam Summer. Czerwiec jak sama nazwa wskazuje jest miesiącem socjalistów i ramadanu, dlatego przez część osób może być znienawidzony. Większość młodzieży rozpoczyna w tym okresie wakacje. Najważniejszym świętem Czerwca jest rzecz jasna Boże Ciał… eeee noc Kupały podczas której klanowicze próbują odnaleźć mityczny kwiat paproci, który będzie im wieścił walenie samych headów z 200m oraz wzrostowe K/D. Część Husarzy w tym czasie zdecydowała  się  szukać wianków na wodzie, ponieważ woleli pomoczyć kija niż grać w gierki.  Cóż więcej dodać? Z ciekawostek przyrodniczych to można nadmienić iż w czerwcu rozpoczyna  okres rozrodczy dziobak australijski - takie w sumie nie wiadomo co, jakiś wybryk natury chyba.

W czerwcu ruszyliśmy aż dziesięciokrotnie do boju po chwałę, uznanie, prestiż oraz piękne białowłose. Przeciwnik wąchał kwiatki od spodu 2117 razy my zaś jedynie 1601 razy.
Część klanowiczów popadła w mały letarg oraz marazm, związany rzecz jasna z opieszałością twórców.  Z pewnością nie należy do tej grupy nasz nowy - stary nabytek z demobilu – Ritsu. Od połowy maja rozegrał już 15 meczy!  Jest to imponujący wynik biorąc pod uwagę, ilu graczy ze starej „gwardii” nie ma od roku rozegranych 20 meczy. Jeśli graliście mecz przeciwko naszej drużynie w czerwcu, to mieliście 10% szans, że zabije was ekscentryczny  wojownik, pan życia i etanolu technicznego  – WiQ, 8% szans że wpadliście pod lufę wspomnianego wyżej wytrawnego mordercy i fana chińskich bajek Ritsu, a 7%  szans, że zabił was człowiek o dziesięciu czaszkach czyli Skullten. Najlepszym nadwornym nekromantą pozostał Kroll – 23% wszystkich wskrzeszeń, na drugim miejscu uplasował się Klocu z wynikiem 15%, zaś na trzecim miejscu znalazł się Honclik -  10%. Jest to też nasz najmłodszy adept czarnej magii. 

[Obrazek: bitwa.png]


W czerwcu odbyło się też kilka treningów “celowych” związanych z konkretnymi, nadchodzącymi meczami. Stają się one powoli stałą częścią życia HSRu. Niedługo wszyscy  klanowicze, będą musieli odbyć przynajmniej dwa specjalistyczne szkolenia (oprócz szkolenia podstawowego). Dokładne szczegóły pojawią się niedługo na zamkniętej części forum.

08.06.2017 Mecz HSR vs SPAIN
Pierwszy czerwcowy mecz graliśmy przeciwko hiszpańskiej społeczności Squad, w spiekocie Sumari (wersja znana i nie lubiana - AAS v3). Zdawałoby się, że wróg lepiej zniesie wysoką temperaturę, lecz niestety serwer przeciwnika nie był wstanie ogarnąć 48 graczy na serwerze, którzy nawet jeszcze nie zaczęli walki. Z tego powodu  przenieśliśmy się na nasz serwer. Nasze wojsko kwarciane zajęło dogodne pozycje po stronie Milicji, w celu obrony uciśnionych pobratymców przed krwiożerczą hiszpańską inkwizycją, której jak powszechnie wiadomo - nikt się nie spodziewał.  Bądź co bądź temperamentni Hiszpanie, podrywający biedne dziewczyny z Erazmusa dostali sromotny łomot - szloch i dźwięk pękających anusów było słychać nawet w Białymstoku. Pierwsza runda zakończyła się wygraną z przewagą aż 537 punktów. Było to piękne zwycięstwo. Wieniec laurowy  zagościł na głowach naszych wspaniałomyślnych dowódców. W czasie trwania drugiej rundy, zdruzgotany i pogrążony w żałobie przeciwnik przeprowadził niespodziewany atak ddos, doprowadzając do crashu serwera. Niestety po restarcie, przeciwnik nie stawił się palu walki, z niecierpliwością czekamy na „rewanż”

[Obrazek: pl_spa.png]
 
[Obrazek: b8f4d80dd64bed33354c676867b6f2ff_orig.jpg]

13.06.2017 Mecz HSR + OMBD vs RIP
Drugi duży, czerwcowy mecz, który raczej można określić raczej mianem cyklicznego spotkania  Gran Derby (niczym wielkie światowe  Derby np : Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra).  Zagraliśmy na mapie Kohat River (wersja AAS v1), dodatkowo po naszej stronie walczyła  geriatria z OMBD (OMBD – Old Men Bring Death), sympatyczni lecz nieco stetryczali  starsi panowie dotrzymali nam kroku, mimo ciągnących się za nimi kroplówek i odkręcających się protez. Pierwszą rundę wygraliśmy zachowując 248 punktów. Drugą przegraliśmy różnicą 165 punktów, co w sumie daje nam zwycięstwo różnicą 83 punktów. Walka była bardzo wyrównana, pasza armatnia szybko ubywała z koryta a panowie z OMBD zaczęli się nawet wspomagać medycyną paliatywną. Mimo to kolejne zwycięstwo!

18.06.2017 Mecz HSR vs Australia
[Obrazek: 302cabcab4da425a23dc26d3b2e8f79a_orig.jpg]
Bardzo dziwny mecz, który wielu z nas chce wymazać z pamięci, a część już pewnie wymazała. Pół prawda, pół nieprawda, pół mit a jeszcze trochę legenda. Zacząć należy przede wszystkim od tego  iż mecz odbył się o bardzo nietypowej dla nas porze tj. w niedziele o 12 w samo rano. Wiadomo jak to jest - w niedziele najczęściej normalni ludzie są kościele, reszta degeneratów, zwyrodnialców, wykolejeńców, pasożytów i huncwotów – czyli nasi klanowicze leczą kaca po sobocie. Tak było niestety i tym razem,  mieliśmy małe problemy logistyczne – po prostu tory były złe, do tego PINGI były złe (serwer w Dallas), i drobne zamieszanie przed meczem również było ZŁE. Kangury z dziobakami okazały się bardzo wysublimowanymi graczami, do tego dobrze przystosowanych do radzenia sobie w lasach OP First Light. Przez to  obie rundy przegraliśmy. Część z klanowiczów po meczu rozpoczęła terapię u psychiatry w celu wyleczenia się z traumy, a reszta się po prostu nawróciła.

29.06.2017 HSR vs FSQ - Pierwszy mecz ligowy
Pierwszy mecz ligowy zagraliśmy przeciwko graczom z Finlandii, w ramach turnieju ISKT. Suomi znani są jako bardzo dobrzy gracze w gry sieciowe, co jest spowodowane nocą polarną, dzięki której mogą grać bez przerwy przez kilkadziesiąt godzin nocnie, nie wychodząc z piwnicy nawet na siku.  Jedyną osobą która mogła dotrzymać im kroku jest Zawax, któremu fiordy na co dzień jedzą z ręki. Mecz rozegrał się na Mapie Yehorivka w wersji AAS v1.  Obie rundy przegraliśmy łącznie różnicą 803 punktów, a tak oto prezentuje się tabela naszej grupy. Jak dotąd wszystkie drużyny  grupy A rozegrały po jednym meczu:

[Obrazek: 65dc0a661078ea2e7b3c0080b654105a_orig.jpg]

Odznaczeni i Awansowani:
\
[Obrazek: awans.png]


Na pełnego Husarza awansujemy:
[Obrazek: k4WBdni.png]

Serfaina
Cookiego
Cisiura
najstarszego rekruta w klanie (od listopada 2016 roku) Pixinia
bRta
Amadiego
Japę

Na Starszego Husarza:
[Obrazek: NpRltQo.png]

Skulltena

Na Kaprala:
[Obrazek: ScYpAlD.png]

Axona
Tawecieka

Natomiast na Starszego Kaprala:
[Obrazek: I4h7TAs.png]

Kaoza.

Co do odznak “sprawnościowych” to niezależna komisja zdecydowała o przyznaniu ich następującym osobom:
Oke_oke - sreberko ze sprzedawania headów z optyki
Taweciek - sreberko z nekromancji (Medyk)
Axon  - sreberko ze wszystkiego związanego z pojazdami (Gunner/Driver)
AdRain - sreberko z GL/LAT
Kinaj - sreberko z LATa pacyfisty.
Ghuthek - sreberko z mówienia innym co mają robić (SL).

I tym optymistycznym akcentem, dojeżdżamy do końca biuletynu. Ciężko jest dużo pisać gdy nie ma za bardzo o czym, a za oknem świeci słoneczko ☺. W Szeregi kadry oficerskiej wrócił Mevosh Rabarbaru a kolorowe grafiki w artykule przygotował Lisiec.  Zatem drodzy czytający rozkoszujcie się sezonem wakacyjnym. To wspaniały czas aby się relaksować, upijać,  poznawać nowe stany świadomości i baby na rowerze..
Odpowiedz
#2
HURA, jestem Husarzem Big Grin
Odpowiedz
#3
Czuję się zaszczycony tym awansem Big Grin
Dziekuje bardzo i do boju HSR !
[Obrazek: jGi6KxO.png]
Odpowiedz
#4
Jupi już bez "r" dziękuję Big Grin
ps. Jaki mecz z Australią?
Odpowiedz
#5
Widać pełen profesjonalizm. Ku chałwie!
Odpowiedz
#6
Gratuluje !
[Obrazek: JiC4bUY.png][Obrazek: eE1mS3e.png][Obrazek: tZwgnmJ.png]
Odpowiedz
#7
Gratulacje awansowanym! Ku chwale HSRzu!
[Obrazek: leXHljc.png]  [Obrazek: poqXGBK.png] [Obrazek: 0JHbCmM.png] 
Odpowiedz
#8
Niech rzyje wielki HaEseŻ
Odpowiedz
#9
URA,URA,URA !!!
[Obrazek: JiC4bUY.png][Obrazek: eE1mS3e.png][Obrazek: tZwgnmJ.png]
Odpowiedz
#10
Baba na rowerze... ooo! Gratki wyroznionym Big Grin
[Obrazek: 0Az5QzW.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości