[Przyjęty] Cisiur
Nick: Cisiur

Profil steam: http://steamcommunity.com/id/CisiurR/

Wolna wypowiedź: Cześć, po moim ostatnim podaniu skończyło się na tym że potrzebuje nowe konto, tak więc teraz wracam już z nowym kontem steam Smile  Nazywam się Krzysztof, jestem informatykiem w Irlandzkim korpo. Studiuje zaocznie Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Od ponad 10 lat jeżdżę na różne zloty i imprezy militarne itp. Najbardziej lubię grać medykiem i tego będę się trzymał Smile  A i mój nick czyta się tak jak pisze czyli "Cisiur" a nie sirus, cirus, cisur itp. Smile
Odpowiedz
Okres próbny najwcześniej do 22 maja. W tym czasie dużo Squadu, dużo tsa i plusiki. Następnie złap oficera, żeby przeprowadzić z nim rozmowe rekrutacyjną.
[Obrazek: 0Az5QzW.png]
Odpowiedz
Kurde myślałem że jednak ktoś coś tutaj napisze :/ no ale nic, jestem jeszcze dobrej myśli Big Grin
Odpowiedz
Wchodź na ts3 proś po grze o plusy albo pytaj ludzi na tsie o plusy. Tydzień to minimum podkreślam a nie termin Smile
Odpowiedz
Cisur ma zapał, ambitnie leczy. Nad celnością trzeba bedzie popracować - bandaż to nie wszystko ;p
Daje Plusa.
Odpowiedz
Plus ode mnie. Bardzo dobrze medykuje.
[Obrazek: tZwgnmJ.png] [Obrazek: poqXGBK.png] [Obrazek: 0JHbCmM.png]
Odpowiedz
Chyba nie ma innego człowieka, który poświęciłby aż tyle na samym początku swojej drogi do HSR. Z każdą godziną lepiej ogarnia co się dookoła niego dzieje. Będą z niego ludzie. Plus.
Odpowiedz
Dzięki za wasze plusy Panowie
Odpowiedz
PLUS. Ogarnia radio, medykować potrafi, czasami gorzej ze strzelaniem, ale i tak lepiej jak ja. Nie straszne mu było leżenie w super fobie przez 40 min i oglądanie mapy.
Wojna to sport, a sport to zdrowie:
Skoki do gardła i rzuty ołowiem.
Odpowiedz
Przyjęty.
[Obrazek: tZwgnmJ.png] [Obrazek: poqXGBK.png] [Obrazek: 0JHbCmM.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości