[Przyjęty][21.05] StevenDealer204
Nick: StevenDealer204

Steam: http://steamcommunity.com/id/Stev243/

Witam bardzo serdecznie. Mam na imię Piotrek. Gram z Wami od jakiegoś tygodnia (może trochę ponad). W Squadzie mam 36 godzin. Do złożenia podania zachęciła mnie atmosfera, nie tylko podczas grania ale też normalnej rozmowy. Uważam, że jak na taką ilość godzin jestem w miarę ogarniętym graczem. Preferuję medyka. Od 2 lat aż do teraz gram w Project Reality, dowodzę tam w klanie, więc te doświadczenia jakie zebrałem, pozwalają mi wejść w świat Squad'a znacznie prościej. Poza grami zajmuję się amatorsko sportem ekstremalnym (Dirt) oraz piłką nożną. Uważam, że jesteście bardzo fajną i zgraną ekipą i to jest właśnie to czego szukam.
Odpowiedz
Witamy. Okres próbny co najmniej do 21 maja. Przez ten czas wchodź na ts, graj z nami i bądź aktywny.
[Obrazek: tZwgnmJ.png] [Obrazek: poqXGBK.png] [Obrazek: 0JHbCmM.png]
Odpowiedz
Ma się rozumieć Big Grin
Odpowiedz
Hehehe, zastanawiałem się kiedy to nastąpi. Dałbym plusa już za dotychczasowe, ale nie można. możesz trochę więcej info dawać o kontaktach. Może masz za mało godzin jeszcze i dlatego nie ogarniasz jeszcze skąd dostałeś Smile
Widać, że godziny z prki owocują. Dobrze trzymasz się sl'a, pamiętam że prawie zawsze z Tobą pakę na publiku stawiałem.
[Obrazek: iHrOcoV.png]
Odpowiedz
(05-14-2017, 02:23 PM)Jabi napisał(a): Hehehe, zastanawiałem się kiedy to nastąpi. Dałbym plusa już za dotychczasowe, ale nie można. możesz trochę więcej info dawać o kontaktach. Może masz za mało godzin jeszcze i dlatego nie ogarniasz jeszcze skąd dostałeś Smile
Widać, że godziny z prki owocują. Dobrze trzymasz się sl'a, pamiętam że prawie zawsze z Tobą pakę na publiku stawiałem.

Dzięki za miłe słowa! Staram się jak mogę Big Grin
Z tymi godzinami to prawda, jeszcze za bardzo oko się nie przyzwyczaiło Tongue
Odpowiedz
Ogarnięty, słucha się poleceń SL, trzyma komsy i ogarnia sytuację na mapie. Dajcie mi więcej takich kandydatów Big Grin
Plus od Eversa
[Obrazek: PaJ4UbT.png]
Odpowiedz
Dobry zolnierz,ogarniety,kuma o co chodzi.
Plus od Krolla
[Obrazek: JiC4bUY.png][Obrazek: xPuyIPZ.png][Obrazek: tZwgnmJ.png]
Odpowiedz
Dzięki!
Odpowiedz
Plusik. Słucha się i ogarnia.
[Obrazek: 0Az5QzW.png]
Odpowiedz
Ogarnia podstawy gry, trzyma dobrze comsy, słucha się poleceń dowódcy, trzepie momentami magiczne kille. Jak dla mnie to plus.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości