Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Przyjęty][17.05] abraham ford
Nick: abraham ford

Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198375093068/

O mnie: Uczęszczam do technikum informatycznego, kończąc na chwilę obecną trzeci rok. Na codzień grywam w sobie w różne gry, nie ograniczam się tylko do SQUAD'a. Jestem miłośnikiem serii The Elder Scrolls od kilku dobrych lat. Jestem osobą cichą, bezkonfliktową, ugodliwą. Poza tym interesuję się organami ścigania w USA, polityką tego kraju i generalnie historią, obyczajami. W wolnym czasie lubię sobie cwiczyć CQB i inne taktyki militarno/policyjne w jednej z popularnych gier.
Odpowiedz
Okres próbny najwcześniej do 17 maja. W tym czasie aktywność, plusy, dużo TSa i Squadu.
[Obrazek: 0Az5QzW.png]
Odpowiedz
Hmm, widzę, że nikt jeszcze nic nie napisał więc może zacznę, graliśmy kilka razy w jednym squadzie, widać że ogarnia o co cho w naszej ukochanej grze, trzyma się składu i ogólnie moje odczucia ze wspólnej gry na plus.
Odpowiedz
A dziękuje, popełniam błędy jak każdy (przepraszam kroll za to, że Cię nie podniosłem wtedy Sad), ale szybko się uczę i słucham innych. Mam wrażenie, że idzie mi coraz lepiej Big Grin.
Odpowiedz
Odemnie Plus. Dużo medykowania, raz lepiej raz gorzej, dobre podejście do gry. Krollu będzie musiał posiedzieć nad tym Panem Smile Komunikatywny, w większości czasu ogarnia mapę.
Wojna to sport, a sport to zdrowie:
Skoki do gardła i rzuty ołowiem.
Odpowiedz
Podziękował.
Odpowiedz
Też dam plusa bo widzę potencjał, ale obserwuj mapę i uważnie słuchaj SL
Odpowiedz
Dziękuje, sporo z Tobą przegrałem i z tego co pamiętam to przyjemnie się grało Smile.
Odpowiedz
Chłopaki powyżej wyczerpali listę zalet kolegi. Także ograniczę się do stwierdzenia, że ogarnia podstawy gry. Również sposób współdziałania w drużynie jest nienaganny. Nie widzę powodu dla których nie miałby do nas dołączyć.
Odpowiedz
Dzięki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości