[Przyjęty[9.06] Rywus
Nick: Rywus

Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198009158328/

Wolna wypowiedź: Od zawsze lubiłem gry drużynowe, czy to w realu, czy też wirtualnie. Zaczynałem od Cs`a, potem BF3, aż znalazłem Arme 3, w której zagościłem na prawie 1000h oraz należałem do dwóch organizacji mniejszej PG (Portal Graczy już nieistniejący) oraz ACC (Arma Coop Corps, pod nickiem White). Od jakiegoś roku wałęsałem się po świecie gier w poszukiwaniu czegoś nowego i znalazłem grę, która już zawartością podstawową daje rade, czyli oczywiście Squad, gdzie nawet gierki z randomami potrafią być ciekawe (<---- rzadko spotykane w Armie, ze względu na dużą ilość dzieci Undecided  ).
Ostatnio zainteresowałem się również ASG, i uczestniczyłem w swojej pierwszej strzelance. Wtedy uświadomiłem sobie, że odnalazłem prawdziwe hobby Tongue .
Odpowiedz
(04-24-2017, 12:38 PM)Rywus napisał(a): Zaczynałem od Cs`a, potem BF3,

Dalej nie czytałem.

[Obrazek: tZwgnmJ.png][Obrazek: CO3Zl5o.png]
Odpowiedz
Zawsze to jakaś tendencja zwyżkowa, gorzej jakby zaczął od BF'a a skończył na CS'ie Big Grin
[Obrazek: WoQ4KGw.png]
Odpowiedz
Czyli rozumiem, że granie w inne tytuły świadczy o tym, że jestem kimś gorszym? W roku 2010 nie było jeszcze nawet BF3 i jako młody pachoł nie szukałem realizmu ani specjalnej imersji. Przeszło kilka lat, postrzeganie na gry się zmieniło i oczekuje ciekawszych doznań.
Niestety w regulaminie nie znalazłem, że każdy post powinno się czytać ze zrozumieniem i do końca także nie mam się do czego przyczepić
Odpowiedz
Się kawalerze nie przejmuj, AdRain i Lone to nasza etatowa loża szyderców. Okres próbny nie krótszy niż do 1. maja. Do tego czasu aktywność, okejki a potem oficer na rozmowę.
Odpowiedz
Lone to naczelny clan leader w sekcji CS:GO :* Także luz nie przejmuj sie Big Grin
Odpowiedz
No i przestraszyliście chłopa..
[Obrazek: tZwgnmJ.png] [Obrazek: poqXGBK.png] [Obrazek: 0JHbCmM.png]
Odpowiedz
Cały czas jestem aktywny(chociażby wczoraj Fool`s Road, mój team wykopał HABA, nie mogliśmy znaleźć radia, jeśli dobrze pamiętam to Popo był Leaderem). 1 maja zgłosiłem się do Antola, że skończył się mój okres kandydacki i nie dostałem żadnej rekomendacji i zapytałem się czy istnieje ranga a`la neutral na ts`ie, żebym mógł wchodzić na kanał jak gram na serwie. Powiedział ok zajmę się tym i koniec.
Odpowiedz
Ogółem jak wejdziesz na ts to dostaniesz rangę Kandydata, wczoraj cie widziałem ale tak poza tym to bardzo sporadycznie
Odpowiedz
Achhh , rangę kandydata już mam od samego początku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości