[Przyjęty] LaLiK
Nick: LaLiK

Nick w grze: -.^LaLiK 啦水蛭

Link: http://steamcommunity.com/id/lalik9504

Coś od siebie: Witam serdecznie. Na imię mam Michał. W Squada gram od 50 godzin (tydzień). Kiedyś grałem dość dużo w PR.  Staram się być codziennie po pracy, od godziny 17 do około 23-24.
Jestem raczej spokojną osobą, trochę bluźnię, lubię czasami pożartować. 
Niestety nie piję alkoholu (tylko okazyjnie) Sick
Nie umiem (tak sam z siebie) opowiadać o sobie, więc chętnie odpowiem na wszelkie pytania  Big Grin Blush
Odpowiedz
Okres rekrutacyjny do 29 kwietnia. W tym czasie przesaiduj na tsie, graj z nami jak najwięcej, zbierz 4 okejki a po upływie tego czasu znajdź sobie oficera. który przeprowadzi z tobą rozmowe rekrutacyjną.
[Obrazek: 0Az5QzW.png]
Odpowiedz
Jakieś hobby masz? tutaj większość asg albo inne takie.
[Obrazek: iHrOcoV.png]
Odpowiedz
Laliku, widzę że podstawy gry już jakotako ogarniasz, ale za bardzo się momentami rwiesz. Masz fajne pomysły i to się ceni, ale pamiętaj. Dowódca jest zawsze dowódcą i on ostateczne decyzje podejmuje. Nawet jak Ci się wydają bezsensowne. Trzeba i tak je wykonać.
Mimo wszystko leci ode mnie plus.
Odpowiedz
Hobby oczywiście mam, niestety nie związane jako tako z militariami...
Swojego czasu interesowałem się Samolotami. Ukończyłem nawet Technikum o profilu Technik Mechanik Lotniczy (szkoła mundurowa /z przygotowaniem pod wojsko) . Niestety po 4 latach nauki coś mi sie w główce poprzewracało... a i po skończeniu szkoły miałem nikłe szanse na dostanie etatu w wojsku więc porzuciłem owe hobby, choć samoloty "jarają" mnie nadal.
Dziś jestem Hydraulikiem (młodym, przyuczam się do zawodu) więc jak widać moje życie zrobiło mocne 180stopni.

Ale miało być o Hobby... Uwielbiam motoryzację i wszystko co z silnikami, benzyną (ropa też ujdzie) związane.
Jest to szeroko pojęte zainteresowanie... poczynając od brawurowej jazdy po bezdrożach na quadzie, przez siedzenie z ojcem po nocach przy jego chopperze, a kończąc na samotnych nocnych przejażdżkach i wsłuchiwaniu się w tłoki walące o cylinder.

Militaria też gdzieś na mojej drodze wciąż się przeplatają. Mój staruszek jest wojskowym więc siłą rzeczy coś mnie w nich pociąga Smile

Ponadto takim moim "secondary hobby" jest 'Informatyka'. Mianowicie od dawien dawna, od czasu do czasu, przysiadam przed komputerem, sam na sam z monitorem i klawiaturą, a następnie zaczynam pisanie.... pisanie bóg wie czego.
Zaczynałem od prowadzenia serwera w CS1.6, później był San Andreas Multiplayer (SAMP) gdzie również prowadziłem własny serwer (który 50/50 sam napisałem). Idąc dalej... W ostatnim czasie byłem częścią społeczności dla której prowadziłem sieć 8 serwerów w różnych grach (Insurgency, Killing Floor 2, CS:GO, Americans Army PG)
Dodam jeszcze że nie polegało to jedynie na "robieniu restartów". Serwery w Insurgency / KF2 były zmodyfikowane nie do poznania (natürlich vor mir) i oblegane praktycznie 24/7, a co za tym idzie, otrzymywały wysokie noty w rankingach (np. Gametracker'a)

Czyli w skrócie... Lubię pisać własne modyfikacje do gier oraz prowadzić serwery. "Nauczono mnie" również obsługiwania VPSów.

Ależ żem się pochwalił  Cool Big Grin

@Atanael, dziękuję za wskazówki. Zwrócę na to uwagę i postaram się poprawić przy następnej okazji.

Dodam jeszcze że gram na słabym sprzęcie. Jednakże do majówki mam zamiar złożyć nowy PC (jestem na etapie wyboru GPU, ktoś chętny pomóc?), który pozwoli na wyciśnięcie więcej niż 30FPSów w Squadzie, dzięki czemu (mam nadzieję) że będę strzelał i prowadził pojazdy w SQ dużo lepiej Smile
A i z tego też powodu, mogę być na początku maja nieaktywny (o czym wcześniej poinformuję) przez 2-3 dni, w których to będę  ślinił się nad świeżymi flakami w mojej puszeczce (czytaj. "będę próbował zmieścić nowe podzespoły w PC")
Odpowiedz
Ja pomogę odnośnie kompa ;] Wszystko zależy ile chcesz wydać :] Informatykiem z zawodu jestem więc wiesz Tongue

Sam w styczniu składałem swojego. 100 fps średnio w Squadzie siedzi więc wal śmialo ;]
Odpowiedz
(23-04-2017, 10:35 PM)LaLiK9504 napisał(a): później był San Andreas Multiplayer (SAMP) gdzie również prowadziłem własny serwer (który 50/50 sam napisałem). 

RolePlaye czy TDM?  Angel
Odpowiedz
(24-04-2017, 12:45 AM)Vauxhall napisał(a): Ja pomogę odnośnie kompa ;] Wszystko zależy ile chcesz wydać :] Informatykiem z zawodu jestem więc wiesz Tongue

Sam w styczniu składałem swojego. 100 fps średnio w Squadzie siedzi więc wal śmialo ;]

Odezwę się na TSie  Big Grin Głównie chodzi mi o GTX 960 vs GTX 970
oraz MSI vs Gigabyte vs ASUS (ja sercem jestem za MSI, ale słyszałem o ich problemach w 970, ASUS mi nie leży ze względu na obniżone taktowania, a Gigabyte lekko wykracza poza mój budżet)

(24-04-2017, 12:49 AM)MrDie napisał(a): RolePlaye czy TDM?  Angel

RP  Heart

Niestety serwer po 3 miesiącach upadł ponieważ uparłem się że "wszystko" zrobię sam... pokonało mnie stworzenie dobrego Anti-cheata. W 2ugim miesiącu jak serwer zaczął zyskiwać na sławie, postanowili odwiedzić 'mnie' cheaterzy i zabawić się w 'Świętych Mikołaji', rozdając ludziom $$.

Później dołączyłem do współpracy m.in. z Polish RPG, RP-Online... Na Mruczniku i ls-rp mnie nie chcieli  Confused

TDM nigdy nie był w moim guście... Za to RP odwiedziłem chyba wszystkie, na jednych spędziłem więcej na innych trochę mniej... ale uwielbiałem ten gamemod  Heart Dziś już takich nie robią Sad
Odpowiedz
(24-04-2017, 06:06 AM)LaLiK9504 napisał(a): RP  Heart

Niestety serwer po 3 miesiącach upadł ponieważ uparłem się że "wszystko" zrobię sam... pokonało mnie stworzenie dobrego Anti-cheata. W 2ugim miesiącu jak serwer zaczął zyskiwać na sławie, postanowili odwiedzić 'mnie' cheaterzy i zabawić się w 'Świętych Mikołaji', rozdając ludziom $$.

Później dołączyłem do współpracy m.in. z Polish RPG, RP-Online... Na Mruczniku i ls-rp mnie nie chcieli  Confused

TDM nigdy nie był w moim guście... Za to RP odwiedziłem chyba wszystkie, na jednych spędziłem więcej na innych trochę mniej... ale uwielbiałem ten gamemod  Heart Dziś już takich nie robią Sad

Ah, to nie kojarzę. Większość czasu spędziłem na elesce, potem przesiadłem się na serwery Camana i od tamtego okresu do pewnie 2016 siedziałem już wewnątrz teamu. Piękne czasy <3, całe życie w FBI. Eleska znowu wstała i to tyle z dobrych projektów RP x[.
Odpowiedz
Wlasnie podczas przekladania bebechow do nowej obudowy i wymiany mo-bo, upier***** mi sie jeden styk od procesora.... Nie bedzie mnie do 2 dni (zanim nie przyjdzie nowy)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości