Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Przyjęty] Japa
Nick: Japa
Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198057547488/
Wolna wypowiedź: Cześć i czołem, imię me Janek jest ;D W życiu interesuję się ratownictwem medycznym, więc można się domyślić, że w grze lubię grać medykiem, zacząłem grać dosyć niedawno, bo od ostatniego free weekendu ale już się uzbierało 57 godzin i jakaś tam wiedza już jest. Dodatkowo również grałem w Project Reality który zaszczepił we mnie miłość do tego typu gier.
Odpowiedz
wolisz bardziej jak mówią "Pan Japa" czy "Japa kapciu"? Smile

[Obrazek: tZwgnmJ.png][Obrazek: CO3Zl5o.png]
Odpowiedz
(04-17-2017, 03:50 AM)AdRain napisał(a): wolisz bardziej jak mówią "Pan Japa" czy "Japa kapciu"? Smile

Ja bym wolał raczej "Pan Japa" ale wiadomo, że ludność woli inaczej więc nie będę się obrażał xD
Odpowiedz
No to Panie Japo okres rekrutacyjny do 24 kwietnia. W tym czasie przesaiduj na tsie, graj z nami jak najwięcej, zbierz 4 okejki a po upływie tego czasu znajdź sobie oficera. który przeprowadzi z tobą rozmowe rekrutacyjną.
[Obrazek: 0Az5QzW.png]
Odpowiedz
Pan Japa Kapciu bardzo na +++++++++++++ 
Lat aż miło patrzeć
Odpowiedz
(04-18-2017, 08:02 PM)Axon47 napisał(a): Pan Japa Kapciu bardzo na +++++++++++++ 
Lat aż miło patrzeć

A dziękuję Big Grin
Odpowiedz
Ogarnięty medyk. Dobre, teamowe nastawienie do rozgrywki, odpowiednie priorytety podnoszeń. Widać, że chłop myśli o tym jak zrobić "dobrze" drużynie. Bez tendencji do lonewolfowania, oszczędny na commsach. Będą z niego ludzie. Plus.
Odpowiedz
(04-22-2017, 10:27 AM)Popo napisał(a): Ogarnięty medyk. Dobre, teamowe nastawienie do rozgrywki, odpowiednie priorytety podnoszeń. Widać, że chłop myśli o tym jak zrobić "dobrze" drużynie. Bez tendencji do lonewolfowania, oszczędny na commsach. Będą z niego ludzie. Plus.

Dziękować za dobre słowa i tylko dodam, że to "dobrze" nie zawsze będzie za darmo, niedługo taryfikator xD
Odpowiedz
Ano. Niedługo będziesz musiał zapłacić łapówkę, by dostać się do nas.
[Obrazek: iHrOcoV.png]
Odpowiedz
(04-23-2017, 01:50 PM)Jabi napisał(a): Ano. Niedługo będziesz musiał zapłacić łapówkę, by dostać się do nas.

jak dwa razy to lajtowo jakoś przeżyję Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości